Menu

سارق سابقه دار با ۳۴ فقره سرقت دستگیر شد

سارق سابقه دار با ۳۴ فقره سرقت دستگیر شد
میزان

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۳۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "روح الامین قاسمی" از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۳۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو درگنبدکاووس خبر داد و اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در "گنبدکاووس" و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از یکسری اقدامات پلیسی و گشت زنی در نقاط جرم خیز موفق شدند، سارق سابقه دار را حین سرقت شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه سارق ۱۰ بار سابقه زندان به جرم سرقت در پرونده دارد، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به ۳۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در "گنبدکاووس" اقرار کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: برخورد قاطعانه با مخلان امنیت جامعه از مطالبات مردم و مسئولان بوده لذا پلیس در این راه با تمام وجود تلاش خواهد کرد.