Menu

رسیدگی به درخواست‌های پلیسی ۴۵۰۰ شهروند در تهران

رسیدگی به درخواست‌های پلیسی ۴۵۰۰ شهروند در تهران
میزان

جانشین رئیس پلیس پایتخت از ارائه خدمات انتظامی و رسیدگی به درخواست‌های ۱۵۰۰ نفر از شهروندان خبر داد.

 به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار حمید هداوند در حاشیه حضور در مرکز دفتر نظارت همگانی ۱۹۸ که به مناسبت سومین روز از هفته ناجا برگزار شد، اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی پلیس اقدام به ارائه خدمات انتظامی به مردم کرده و پاسخگوی مشکلات آنان است. در همین راستا نیز در روز جمعه میز خدمت در حاشیه نماز جمعه برگزار شده و به حدود ۳۰۰۰ نفر از نمازگزاران و شهروندان خدمات انتظامی ارائه شده و به درخواست‌ها و مطالباتشان از سوی پلیس نیز رسیدگی شد.

جانشین رئیس پلیس پایتخت افزود: امروز نیز روسای پلیس‌های تخصصی شامل پلیس راهور، پلیس آگاهی، پلیس فتا، پلیس امنیت و … در مرکز نظارت همگانی پلیس حاضر شده و به مشکلات و مطالبات شهروندان در حوزه پلیسی رسیدگی کردند.

وی با بیان اینکه در این دیدار‌ها سعی شد تا حد امکان به مشکلات رسیدگی شده و درخواست‌های شهروندان حل و فصل شود، گفت: در مجموع از صبح امروز تا بعد از ظهر به درخواست ۱۵۶۸ نفر از مردم و شهروندان رسیدگی شد.

سردار هداوند در مورد اینکه بیشترین مطالبات مردم از پلیس در چه حوزه‌ای بود گفت: بیشترین مطالبات از حوزه‌های پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس آگاهی و پلیس امنیت اخلاقی بود و همانطور که گفتم تلاش شد تا به این مشکلات تا جایی که ممکن است رسیدگی شود.

جانشین رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: در مجموع طی دیروز و امروز به بیش از ۱۴۰۰ نفر از شهروندان خدمات انتظامی ارائه شده یا به درخواست‌ها و مطالباتشان از سوی پلیس رسیدگی شد که این یک اقدام قابل توجه و کم سابقه در تولید است.

سردار هداوند با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون روزانه حدود ۶۰۰ تماس با مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ برقرار می‌شود خاطرنشان کرد: خوشبختانه آمار‌ها نشان می‌دهد که در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل میزان تقدیر از پلیس ۲۱ درصد افزایش داشته است. همچنین شکایات نیز کاهشی ۱۶ درصدی داشته است.