Menu

توضیحات شهرداری درباره حادثه سقوط جرثقیل در پارک بسیج

توضیحات شهرداری درباره حادثه سقوط جرثقیل در پارک بسیج
میزان

رضا عباسی گفت: پیمانکار با سازمان مشارکت‌های شهرداری تهران برای بوستان بسیج قرادادی را جهت تجهیز و تکمیل کل بوستان در چند فاز مختلف امضا کرده اند که در حال احداث و تکمیل بوده اند.

رضا عباسی، شهرداری منطقه۱۴ در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، منطقه درباره حادثه سقوط جرثقیل در پارک بسیج گفت: حوالی ساعت ۱۲:۲۰ دقیقه حادثه سقوط جرثقیل به ما اعلام شد. پیمانکار با سازمان مشارکت‌های شهرداری تهران برای بوستان بسیج قرادادی را جهت تجهیز و تکمیل کل بوستان در چند فاز مختلف امضا کرده اند که در حال احداث و تکمیل بوده اند.

وی در ادامه بیان کرد: جرثقیل توسط پیمانکار در تاریخ ۷ مهر ۹۸ به این محل برای تکمیل چرخ و فلک آورده شده است و به تذکرات دستگاه نظارت منطقه دقت نکردند و واحد اچ سی سی خودشان هم به این مسئله دقت نکرده است.

شهرداری منطقه۱۴ افزود: زیر این جرثقیل خاک دستی و نخاله بوده است که باعث واژگونی جرثقیل شده است.

عباسی در ادامه بیان کرد: پیمانکار طرف قراداد با بوستان بسیج دستگیر شده و گویا پیمانکار جرثقیل نیز فرد دیگری است که با خود شرکت پیمانکار قراداد دارد که معاون قضایی پیگیر بودند که این پیمانکار نیز در این موضوع دستگیر شوند.

شهرداری منطقه۱۴ افزود: ۲ نفر که فوت شده اند راننده تاکسی بودند. مسئول جبران خسارت پیمانکار است و صفر تا صد موضوع در اختیار این افراد است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی