Menu

آماده‌سازی مقدمات برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال‌احمر در اردیبهشت ۹۹

آماده‌سازی مقدمات برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال‌احمر در اردیبهشت ۹۹
میزان

نشست هیات مدیره و شورای معاونین جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل هماهنگی مجامع و استان‌های جمعیت هلال‌احمر در تبریز برگزار شد.

به گزارش به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، افشین یگانه مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان‌های هلال احمر در این جلسه به اعتماد بسیار بالای مردم به هلال احمر اشاره کرد و گفت: مردم با دیدن پرچم هلال احمر احساس آرامش می‌کنند، به هلال احمر اعتماد دارند و در مقاطع مختلف این اعتماد خود را نشان داده اند که نمونه بارز آن کمک ۲۴۰ میلیارد تومانی مردم به سیل زدگان از طریق هلال احمر بود و بایستی از این اعتماد عمومی حفاظت و حراست کرد.

مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان‌های هلال‌احمر با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر در اردیبهشت سال ۹۹ گفت: این جمعیت یک نهاد داوطلب محور است که در تصمیم گیری‌ها و عملکرد آن داوطلبان نقش اساسی دارند، اعضای داوطلب هلال احمر با شرکت در انتخابات مجامع و انتخاب اعضای شورا‌های اجرایی در تصمیم گیری‌ها نقش مهمی دارند.

وی با اشاره به فراهم شدن تمهیدات و مقدمات برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر گفت: درگاه ورود به جمعیت هلال احمر، سازمان داوطلبان و سازمان جوانان است که مقدمات ثبت نام و عضویت از طریق سایت برای علاقه‌مندان به فعالیت‌های داوطلبانه در هلال احمر فراهم شده است.

یگانه گفت: جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از عقبه و پشتوانه بسیار قوی برخوردار و دارای زیرساخت مناسبی بوده و در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه درمان فعالیت‌های بسیار خوبی در سطح استان دارد.

در این نشست سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از فعالیت‌های جمعیت ارائه کرد.