Menu

یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه مترو تهران ایمنی و امنیت مسافران است

یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه مترو تهران ایمنی و امنیت مسافران است
میزان

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: ایمنی و امنیت مسافران از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه است و این موضوع به مدد همکاری و همراهی نیروی انتظامی در مترو محقق شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: ایمنی و امنیت مسافران از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه است و این موضوع به مدد همکاری و همراهی نیروی انتظامی در مترو محقق شده است.

فرنوش نوبخت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: جا دارد یادی کنیم از شهدای ناجا که درعرصه‌های مختلف برای امنیت کشور تلاش کردند و به همکاران نیروی انتظامی مستقر در مترو که به مدد تلاش‌های آن‌ها خوشبختانه امروز تمام شهروندان تهرانی با آرامش خاطر و با امنیت کامل وارد سامانه مترو می‌شوند.

وی افزود: شبکه متروی تهران با شروع پاییز توانسته به هدوی ۳ و نیم دقیقه دست پیدا کند و روزانه شاهد افزایش تعداد مسافران در مترو هستیم که ممکن است با نقاط ضعف و قوت بسیاری روبرو شویم و امیدوارم در آینده نزدیک با افتتاح ایستگاه‌های جدید در خطوط شش و هفت نیز بهترین خدمات رسانی را داشته باشیم.

نوبخت با بیان اینکه تاکنون همکاری خوبی مابین کارکنان شرکت بهره برداری مترو و نیروی انتظامی وجود داشته خاطرنشان کرد: ما با تمام توان شما را پشتیبانی می‌کنیم تا خدمات رسانی پایداری داشته باشیم و همواره در راستای رضایتمندی بیشتر مسافران قدم برداریم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران نیز گفت: سرویس دهی ایمن به شهروندان و مسافران اصل کار ما در متروی تهران است و با همکاری نیروی انتظامی، موفق به ایجاد امنیت بسیار خوبی در شهر زیر زمینی شده‌ایم.در ادامه سرهنگ عطا الهی فرمانده یگان انتظامی متروی تهران نیزضمن قدردانی از همکاری خوب شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: امنیت یک مقوله است که اگر در نظامی نباشد هیچ فعالیت اقتصادی و اجتماعی معنی پیدا نمیکند.

وی از جناب سرهنگ راقی فرمانده سابق یگان انتظامی مترو نیز تقدیر و تشکر کرد و افزود: من نیز خادم مردم هستم و در سیستم‌های زیادی خدمت کرده ام امیدوارم همان همراهی که تا کنون بوده ادامه پیدا کند.وی تصریح کرد عملکرد پلیس مترو طی یکسال گذشته نشان دهنده امنیت بالای این مجموعه است و در این امنیت همکاران ما در شرکت بهره برداری مترو نیز نقش داشته اند.

عطا الهی گفت: حضور نیرو‌های پلیس باعث شده تا متروی تهران از معضلات کمتری نسبت به قبل برخوردار باشد و حتی میزان سرقت‌های گزارش شده با توجه به وسعت و تعداد ایستگاه‌ها بسیار کم شده است.

فرمانده یگان انتظامی متروی تهران خاطرنشان کرد: حضور نیرو‌های پلیس در مترو نقش پیشگیری کننده نیز دازد و هر چقدر تعداد این افراد متناسب با ایستگاه‌ها باشد عملکرد آن‌ها نیز افزایش می‌یابد چرا که با پیشگیری از وقوع جرم می‌توانیم هزینه‌ها را نیز کمترکنیم.

در پایان جلسه معاونین و مدیران ارشد شرکت بهره برداری مترو ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی آمادگی خود را جهت همکاری با پلیس مترو همانند گذشته برای ایجاد امنیت هرچه بیشتر شهروندان و مسافران در ایستگاه متروی تهران اعلام کردند.