Menu

پیرمرد ۸۰ ساله ای که ۹۳ آمریکایی را کشت

پیرمرد ۸۰ ساله ای که ۹۳ آمریکایی را کشت
خبرآنلاین

برنا نوشت: پیرمرد ۷۹ ساله آمریکایی پس از اعتراف به قتل ۹۳ نفر طی سه دهه گذشته، از سوی پلیس فدرال آمریکا (اف.بی.آی) عنوان پرسابقه‌دارترین قاتل زنجیره‌ای تاریخ این کشور را کسب کرد.

بر اساس تحقیقات «اف.بی.آی»، «ساموئل لیتل» (Samuel Little) به ارتکاب قتل ۹۳ نفر بین سال های ۱۹۷۰ تا ۲۰۰۵ میلادی که اکثر آنها زن بودند، اعتراف کرد.

هرچند بازپرسان پلیس فدرال آمریکا دست داشتن وی در پرونده قتل ۵۰ نفر را مورد تایید قطعی قرار داده اند اما معتقدند اعتراف های وی صحت دارد.

پلیس فدرال آمریکا ناگزیر شده تارنمایی وی را بر روی شبکه اینترنت قرار دهد و در آن نوشته است که اکثر قربانیان این فرد به ظاهر به علل نامشخص و یا تصادفی کشته شده اند، این در حالیست که پیکر برخی قربانیان هرگز یافت نشده است.

ساموئل لیتل در سال ۲۰۱۴ میلادی و در ارتباط با ماجرای قتل سه نفر زندانی و به حبس ابد محکوم شد.

«کریستی پلازولا» (Christie Palazzolo) کارشناس جرایم در پلیس فدرال آمریکا در این باره گفت که برای سال ها ساموئل لیتل تصور می کرد که کسی قادر به دستگیری او نخواهد بود زیرا کسی نمی تواند وی را مسوول این جنایت ها بداند.

این پیرمرد آمریکایی با نام کامل «ساموئل مک داول» (Samuel McDowell) پیشتر بوکسور بوده و نخستین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی به اتهام قاچاق مواد مخدر در پناهگاه بی خانمان ها در ایالت کنتاکی بازداشت و سپس به ایالت کالیفرنیا استرداد می شود، اما زمانی که آزمایش های «دی.ان.ای» مشخص ساخت که در ماجرای قتل سه زن در لس آنجلس در سال های ۱۹۸۷ و ۱۹۸۹ میلادی دست داشته، در سال ۲۰۱۴ به حبس ابد محکوم شد.