Menu

رئیس پلیس تهران: سخت‌ترین کار برای من پلمب واحد صنفی است

رئیس پلیس تهران: سخت‌ترین کار برای من پلمب واحد صنفی است
خبرگزاری تسنیم

رئیس پلیس تهران گفت: واحد صنفی نباید بی‌حساب و کتاب پلمب شود، سخت‌ترین کار برای من، پلمب یک واحد صنفی است.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی در دیدار با روسای اتاق اصناف تهران، شمیرانات، ری در ستاد فاتب با بیان اینکه باید گفتمان خدمت‌گذاری به کسبه تکرار شود، گفت: واحد صنفی نباید بی‌حساب و کتاب پلمب شود، سخت‌ترین کار برای من، پلمب یک واحد صنفی است.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: واحد صنفی که مرکز فساد، تخلف و جرم شود حساب جداگانه‌ای با کسبه گرانقدر و شرافتمند دارد، بالای 99 درصد کسبه درست‌کار هستند و قانون را رعایت می‌کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امروز رویکرد پلیس در برخورد با اصناف متفاوت شده، متذکر شد: کار پلیس برقراری امنیت در بازار و حمایت همه‌جانبه از تجارت، رونق اقتصادی در جای جای کشور است، از هیچ کس نیز توقعی نداریم.

رحیمی، امنیت را رکن اصلی تمام جوامع بشری و پویش و بالندگی دانست و افزود: امنیت پایدار و باثبات چشم طمع دشمنان داخلی و خارجی را دچار خدشه می‌کند، چرا دشمن با این همه تلاش و سرمایه‌گذاری به نتیجه نمی‌رسد؟

فرمانده انتظامی تهران بزرگبا بیان اینکه پلیس خود را جان فدای تک تک افراد جامعه می‌داند، یادآور شد: دشمنان برای خدشه به امنیت کشور سرمایه‌گذاری سنگین می‌کنند اما نتیجه نمی‌بینند.

سردار علی ذوالقدری صبح امروز در دیدار با روسای اتاق اصناف تهران، شمیرانات، ری در ستاد فاتب با بیان اینکه بعد امنیت برای ایجاد هرگونه سرمایه‌گذاری حائز اهمیت است، اظهار کرد: هر قشری برای سرمایه‌گذاری ابتدا مسئله امنیت را بررسی و سپس اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه بعد امنیت در اصناف به خوبی در حال انجام است، گفت: از صنوف می‌خواهیم حتماً از دوربینهای با کیفیت و قابل بهره‌برداری برای پلیس استفاده کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: تبلیغات در فضای مجازی نیاز به مجوز دارد، یکی از ماموریتهای پلیس امنیت مربوط به افرادی است که در فضای مجازی اقدام به تبلیغات یا فروش اقلام غیرمجاز می‌کنند و با این افراد برخورد می‌کند.