Menu

کلاهبردار حرفه‌ای ۲۰ میلیاردی در چنگال قانون

کلاهبردار حرفه‌ای ۲۰ میلیاردی در چنگال قانون
میزان

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با صدور چک‌های بلامحل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت:کلاهبردار حرفه‌ای که با صدور چک‌های بلامحل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود دستگیر شد.

سرهنگ "بهزاد ولیان" گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری شخصی با هویت معلوم از آنها، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کلاهبردار با جلب اعتماد مردم و اخذ پول از آنان جهت تحویل فوری خودرو کلاهبرداری و با توجه به تاخیر در این امر و پیگیری مردم برای تحویل خودرو یا عودت پول بی نتیجه مانده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی ادامه داد: ماموران با شناسایی مخفیگاه متهم در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و در تحقیقات فنی به کلاهبرداری به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان شد: سهل انگاری و عدم توجه به هشدار‌های پلیسی در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.