Menu

گروگان ۸ ساله به آغوش خانواده بازگشت

گروگان ۸ ساله به آغوش خانواده بازگشت
میزان

پسر بچه ۸ ساله‌ای که توسط آدم ربایان گروگان گرفته شده بود با تلاش کارآگاهان آگاهی شهرستان میناب آزاد و به آغوش خانواده اش بازگشت.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "محمد رستمی" گفت:در پی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی براینکه پسر بچه ۸ ساله اش برای خرید نان از منزل خارج و توسط آدم ربایان ربوده شده است پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل دوربین‌های مداربسته مالک خودرو مورد استفاده آدم ربایان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند، افزود: وی در بازجویی‌های فنی و تخصصی به ربودن کودک ۸ ساله با همدستی ۲ تن دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ رستمی با اشاره به اینکه آدم ربایان در تماس‌های مکرر با خانواده پسربچه ربوده شده درخواست وجه نقد داشتند، اذعان داشت: ماموران با ترفند‌های پلیسی دریافتند آدم ربایان قصد خروج از مرز ایران به خاک افغانستان را دارند که با هماهنگی مقام قضائی متهم دستگیر شد.

وی تصریح کرد: آدم ربایان که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند با یک واسطه، فرد ربوده شده را به پایگاه بسیج سندرک تحویل داده و پسربچه صحیح و سالم به آغوش خانواده اش بازگردانده شد.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و متهم تحویل دادسرا شد؛ اظهار داشت: اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.