Menu

شرکت بهره برداری مترو‌ی تهران و حومه تجربیات خود را در اختیار آبفا قرار داد

شرکت بهره برداری مترو‌ی تهران و حومه تجربیات خود را در اختیار آبفا قرار داد
میزان

روسا و کارشناسان مدیریت روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه بازدید کردند و در جریان روند کار روابط عمومی و ارتباط با مشتریان قرار گرفتند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، روسا و کارشناسان مدیریت روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه بازدید کردند و در جریان روند کار روابط عمومی و ارتباط با مشتریان قرار گرفتند.

صبح امروز ۱۶ مهر ماه ۹۸ در دیدار روسا و کارشناسان روابط عمومی آبفا از روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از بخش‌های مختلف روابط عمومی شرکت دیدن کردند.

محسن محمدیان مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه توضیحاتی در مورد خطوط و نحوه فعالیت شرکت و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل بهره برداری متروی تهران داد.

وی افزود: روزانه بیش از دو و نیم میلیون سفر توسط متروی تهران انجام می‌شود و بیشترین ارتباط را با مردم داریم به همین دلیل سعی کرده ایم در روابط عمومی به بهترین نحو اطلاع رسانی کنیم.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به اینکه روزانه افراد زیادی از خدمات شرکت بهره برداری مترو استفاده می‌کنند به صورت ماهانه نظرات و پیشنهادات مسافران را نظر سنجی می‌کنیم و با شناسایی نقاط قوت و ضعف برنامه ریزی‌های لازم انجام می‌پذیرد.

محمدیان گفت: ما در شهر زیرزمینی بستر مناسبی برای ایجاد فرهنگ سازی و آموزش‌های شهروندی داریم. این بازدید در راستای تبادل اطلاعات در خصوص نحوه کارکرد و ارتباط شرکت با مخاطبان انجام شد.