Menu

رزمایش‌ها با هدف ارائه خدمت بهتر و کاملتر به مردم است

رزمایش‌ها با هدف ارائه خدمت بهتر و کاملتر به مردم است
میزان

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ششمین روز از هفته گرامیداشت ناجا در رزمایش مشترک پلیس و سازمان هلال احمر، بیان داشت: برگزاری این مانور‌ها و رزمایش‌ها با هدف ارائه خدمت بهتر و کاملتر به مردم است و خدارا شاکریم که خدمتگزار مردم هستیم.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار "حسین رحیمی" در ششمین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی در حاشیه رزمایش مشترک پلیس و سازمان هلال احمر با اشاره به اینکه چنانچه با نگاه اخوت، برادری، همکاری و هم افزایی به حل مسائل و مشکلات بپردازیم بدون شک بهتر می‌توانیم از سد مشکلات و معضلات عبور کنیم، بیان داشت: ما خدمتگزار مردم هستیم و باید همه تلاش وعزم خود را برای خدمت هرچه بهتر به مردم به کار ببندیم.

وی با تشکر از همکاری سازمان هلال احمر و دکتر پیوندی ریاست این سازمان، عنوان داشت: قطعا تمرین ها، مانور‌ها و رزمایش‌هایی از این دست می‌تواند میزان بهره وری، وحدت، همدلی و هم افزایی را ارتقا داده و ما را در انجام بهتر مسئولیت‌ها و وظایف هایمان یاری نماید.

وی افزود: برگزاری این مانور‌ها و رزمایش‌ها با هدف ارائه خدمت بهتر و کاملتر به مردم است و خدارا شاکریم که خدمتگزار مردم هستیم.

در ادامه دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر کشور، با تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های مجموعه پلیس پایتخت، عنوان داشت: مادامی که امنیت نباشد هیچ کاری را نمی‌توان به درستی انجام داد چرا که تنها در سایه امنیت است که می‌توان به رشد و شکوفایی دست یافت.

وی افزود: امروز بدون شک این امنیت و آرامش را مدیون سرو قامتان نیروی انتظامی هستیم.