Menu

نتایج اجرای طرح ترافیک جدید بررسی می‌شود/ کمبود منابع مالی علت کاستی‌های مدیریت شهری

نتایج اجرای طرح ترافیک جدید بررسی می‌شود/ کمبود منابع مالی علت کاستی‌های مدیریت شهری
میزان

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی کم و کیف طرح کاهش آلودگی هوا و نتایج آن در مدت اجرا در کمیسیون متبوعش با حضور شهردار و مسئولان حوزه شهری خبر داد.

سیدابوالفضل موسوی بیوکی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس دهم در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل عمومی مورد انتقاد است، گفت: شهرداری اکنون با بحث تامین منابع مالی مواجه بوده و کم و کاستی‌ها در حوزه مدیریت شهری را به این کمبود‌ها مرتبط می‌داند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه کمیسیون عمران مجلس به موضوعات مرتبط با حمل و نقل عمومی و همچنین حمل و نقل مجازی ورود داشته است، افزود: باید در نشست دیگری به موضوعات تهران از حیث حمل ونقل، آلودگی هوا و همچنین ترافیک ورود کرده تا راه حلی برای آن‌ها پیدا کنیم.

موسوی بیوکی با بیان اینکه در بودجه سهمی به شهرداری‌ها اختصاص دارد، تصریح کرد: متاسفانه با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور تامین مالی برای دولت هم سخت شده است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، همچنین با اشاره به برخی اظهارات در خصوص اینکه طرح کاهش آلودگی هوا صرفا درآمدی بوده است، گفت: این طرح صرفا با هدف کسب درآمد اجرایی نشده، اما درآمد‌هایی نیز برای شهرداری داشته است.