Menu

آمادگی کامل یگان ویژه برای استقبال از زائران در مرز مهران

آمادگی کامل یگان ویژه برای استقبال از زائران در مرز مهران
میزان

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان‌های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه با برنامه ریزی دقیق جهت خدمت رسانی و امنیت زائران در مرز مهران آمادگی کامل دارد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "علی عظیمی" در بازدید از پایانه مرزی مهران با بیان اینکه در اربعین حسینی (ع) امسال تردد زوار در مرز مهران بیشتر از سال گذشته است، اظهار داشت: در ارزیابی به عمل آمده از مرز مهران باید کار‌های عمرانی نیمه‌تمام به اتمام برسد تا زائران در تردد با مشکل مواجه نشوند.

وی با تاکید بر لزوم تجهیز و توسعه زیرساخت ها، قبل از اربعین حسینی (ع) با توجه به ازدحام و استقبال زائران افزود: تدابیر لازم جهت امنیت زائران حسینی اندیشیده شده تا در یک زمان بندی کوتاه، فضای مناسبی برای تسهیل تردد در اختیار زائران اربعین حسینی، قرار بگیرد.

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان‌های ویژه ناجا از تمهیدات یگان ویژه برای کنترل تردد و برقراری نظم و امنیت هنگام رفت و بازگشت زائران خبر داد و یادآور شد: تامین نظم و امنیت مسیر تردد زائران اولویت نخست یگان‌های ویژه ناجاست.

سردار عظیمی از برنامه ریزی و آمادگی کامل یگان ویژه برای استقبال از زائران اربعین حسینی (ع) در مرز مهران خبر داد و تصریح کرد: کارکنان یگان ویژه خدمت به زائران امام حسین (ع) را مایه سرافرازی خود می‌دانند و سبقت کارکنان یگان ویژه در خدمت به زائران مصداق آیه شریفه «فستقبوا الخیرات» است که مایه سرافرازی و عزت است.

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان‌های ویژه ناجا عنوان کرد: اربعین حسینی (ع) اینک یک مسئله فراملی است که همه باید تلاش کنیم با برگزاری باشکوه آن اقتدار و اتحاد جهان اسلام را بیش از پیش در منطقه به نمایش بگذاریم.