Menu

۲ تن مغز بادام و گردوی قاچاق کشف شد

۲ تن مغز بادام و گردوی قاچاق کشف شد
میزان

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف ۲ تن مغز بادام و گردوی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در عملیات پلیس در شهرستان آشتیان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۲ تن مغز بادام و گردوی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در عملیات پلیس در شهرستان آشتیان کشف شد.

سرهنگ "یوسف سپهوند" گفت: با طرح ریزی عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق، ماموران انتظامی در شهرستان آشتیان در انجام تحقیقاتی از تردد ۲ دستگاه خودروی وانت بار حامل کالای قاچاق از محور‌های مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: در یک برنامه ریزی عملیاتی، هر ۲ دستگاه خودرو که در حال تردد از یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان به یکی از استان‌های مرکزی کشور بودند، شناسایی و متوقف شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو‌ها ۱۶۰۰ کیلوگرم مغز گردو و ۳۸۰ کیلوگرم مغز بادام فاقد هر گونه مدارک گمرکی کشف شد و رانندگان خودرو‌ها دستگیر شدند.

سرهنگ سپهوند با اشاره به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی این محموله کشف شده در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گفت: افراد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.