Menu

تردد در محور کرمانشاه – اسلام آبادغرب ۱۰ درصد رشد داشته است

تردد در محور کرمانشاه – اسلام آبادغرب ۱۰ درصد رشد داشته است
میزان

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از پرحجم بودن تردد‌ها در مسیر کرمانشاه – اسلام آبادغرب خبر داد و گفت: تردد‌ها در ۱۰ روز مانده به اربعین و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: حجم تردد خودرو‌ها در محور اسلام آبادغرب به حمیل نیز نزدیک ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل (۱۰ روز مانده به اربعین) افزایش داشته است.

وی ادامه داد: روز گذشته (۱۶ مهر) تردد حدود ۲۳ هزار خودرو در محور اسلام آبادغرب به حمیل و برعکس و تردد ۸ هزار و ۲۵۲ خودرو در محور اسلام آبادغرب به قصرشیرین ثبت شده است.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه بیشتر تردد‌ها با اتوبوس صورت گرفته است، ادامه داد: در طول روز گذشته پاسگاه پلیس راه بیستون تردد ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس را به صورت رفت و برگشت ثبت کرده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه و با بیان اینکه هنور وارد پیک تردد‌ها نشده ایم، گفت: پیش بینی می‌شود حجم تردد‌ها در محور‌های یاد شده طی ۳-۴ روز آینده به بیش از ۴۰ هزار مورد برسد.

وی همچنین به وقوع ۳ فقره سانحه رانندگی در محور‌های نهاوند – کنگاور، اسلام آبادغرب – حمیل و کمربندی شرقی (بیستون – ماهی دشت) طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره و اظهار کرد: در این حوادث یک نفر جان خود را از دست داد و ۲ نفر هم زخمی شدند.

سرهنگ حیدری در پایان از زائران و رانندگان خواست تا ضمن رعایت سرعت مطمئنه، به هیچ عنوان هنگام خستگی در جاده رانندگی نکنند و با ماموران پلیس راه نیز همکاری لازم را داشته باشند.