Menu

دستگیری یک نفر به جرم مالخر و خرده فروش موادمخدر در تهران نو

دستگیری یک نفر به جرم مالخر و خرده فروش موادمخدر در تهران نو
میزان

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری یک نفر به جرم مالخری و فروش مواد مخدر در محدوده مسیل جاجرود خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو گفت:یک نفر به جرم مالخری و فروش مواد مخدر در محدوده مسیل جاجرود دستگیر شد.

سرهنگ "رسول بهرامی"اظهار داشت: ظهر دوشنبه هفته جاری پانزدهم مهرماه تعدادی از شهروندان به کلانتری تهران نو تماس و اعلام کردند که در محله آن‌ها ساختمانی وجود دارد که تعدادی افراد مشکوک به این محل در رفت و آمد هستند و ماموران عملیات این کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه حکایت از این داشت که به این محل تعدادی افراد مشکوک و معتاد در تردد هستند و اهالی محل از وجود این افراد احساس نا امنی دارند، ادامه داد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با هماهنگی‌های قضائی ماموران ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته به محل اعلامی اعزام شدند و منزل مسکونی را تحت نظر قرار دادند تا اینکه از حضور متهم در مخفیگاهش مطمئن شدند.

سرهنگ بهرامی عنوان کرد: با حصول اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش، تیم عملیات کلانتری به این محل وارد و موفق شدند یک نفر را دستگیر کنند.

وی افزود: در بررسی از این محل علاوه بر کشف تعدادی اموال سرقتی از قبیل: ۱۰ عدد ساعت کلکسیونی مارک دار و پنج عدد گوشی لمسی گرانقیمت و لوازم آرایشی به ارزش سه میلیون تومان، مقدار ۳۰۰ گرم شیشه کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انتقال متهم به کلانتری وی اقرار کرد که در قبال خرید لوازم سرقتی از قبیل: گوشی و لوازم لوکس که سارقان برایش می‌آوردند، شیشه روانگردان به آن‌ها می‌فروخته و وقتی از او در مورد لوازم آرایشی کشف شده، سوال شد، متهم گفت: این‌ها را نیز از یک سارق به قیمت ۲۵۰ هزار تومان خریده است که در قبال مبلغ آن نیز مواد مخدر روانگردان شیشه به سارق داده است؛ بنابراین گزارش، متهم سابقه خرده فروشی مواد مخدر دارد و به زندان نیز رفته است. در کلانتری پرونده تشکیل شده تکمیل و برای سیر مراحل قانونی متهم به اتهام مالخری و خرده فروشی مواد مخدر به مقام قضائی معرفی شد.