Menu

پلیس راهور یاری گر آتش نشانان

پلیس راهور یاری گر آتش نشانان
میزان

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از همکاری پلیس راهور به آتش نشانان در اطفای حریق سه باب مغازه در جنوب پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "محمد رازقی" گفت: ساعت ۱۲:۰۰ در خیابان ۲۰ متری افسریه سه باب مغازه که در کنار یکدیگر بودند دچار حریق و آتش سوزی شدند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: پس از دریافت این خبر، بلافاصله تیمی از نیرو‌های آتش نشانی و عوامل منطقه ۱۵ پلیس راهور پلیس پایتخت در محل حادثه حاضر شدند و مشغول امداد رسانی، اطفا حریق و روان سازی ترافیک شدند.

رازقی افزود: در این بین ماموران خدوم آتش نشانی متوجه شدند که گویی فرد و یا افرادی در یکی از مغازه‌ها گرفتار شده و به علت وجود حریق در اطراف خود نمی‌توانند از محوطه خارج شوند.

این مقام انتظامی توضیح داد: در این بین ماموران آتش نشانی قبل از شعله ور شدن بیش از حد آتش و با مهارت و تخصص و شجاعتی که از خود نشان دادند این فرد را خارج کرده و مشغول اطفاء حریق شدند.

رازقی گفت: تیم‌های مستقر در محل روان سازی ترافیکی را که بیرون از ساختمان به دلیل تماشای این آتش سوزی ایجاد شده بود بر عهده گرفتند و خوشبختانه با حضور و تلاش پلیس راهور، خودرو‌های امدادی و تیم‌های آتش نشانی بعدی که قصد امداد رسانی داشتند به موقع توانستد در محل حاضر شوند و خدمات امدادی را شروع کردند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و ترافیک پس از مدتی روان شد و اوضاع به حالت قبلی خود بازگشت.

وی از رانندگان با تاکید خواست: در موقع حوادثی این چنینی، به هیچ عنوان به تماشای حادثه نایستند چرا که شاید تیم‌های امدادی و آتش نشانی و آمبولانس پشت بار ترافیکی بمانند و به موقع به محل ماموریت خود نرسند.