Menu

فرمانده ناجا: زائران با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند

فرمانده ناجا: زائران با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند
میزان

فرمانده ناجابا بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته گذرنامه‌ها و برگه‌های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "حسین اشتری" در گفت و گوی تلویزیونی با شبکه یک سیما بخش خبری ۱۴ ضمن تسلیت اربعین حسینی (ع)، اظهار داشت: خوشحال هستیم توفیق شد تا از نزدیک از پایانه مرزی مهران بازدیدی داشته باشیم.

وی افزود: در حال حاضر جمعیت فشرده‌ای در حال تردد از این مرز هستند؛ از ابتدای ماه صفر تاکنون، بیش از یک میلیون نفر از مرز‌های چهارگانه برای زیارت عتبات عالیات وارد کشور عراق شده اند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی‌های صورت گرفته گذرنامه‌ها و برگه‌های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه با افزایش گیت‌ها مشکلی در تردد وجود ندارد، افزود: امیدواریم با همکاری مردم تا پایان مراسم مشکلی بوجود نیاید.

فرمانده ناجا با بیان اینکه همه دستگاه‌های مسئول در تسهیل زائران خوشبختانه نقش آفرینی می‌کنند، خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری مردم با این دستگاه‌ها مشکلی به وجود نیاید.

سردار اشتری ادامه داد: همکاران ما در جاده‌ها و شهر‌ها برای تسهیل آمد و شد و تأمین امنیت زائران آماده هستند.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: زائران حتما در بین راه‌ها در مواکب استراحت کرده و با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند تا هیچ مشکلی برای آن‌ها به وجود نیاید.