Menu

هرگز اجازه نخواهیم که علم اسلام راستین بر زمین بیافتد

هرگز اجازه نخواهیم که علم اسلام راستین بر زمین بیافتد
میزان

رئیس پلیس پایتخت در مراسم گرامیداشت یادواره شهدای عرفه و شهدای مهرماه پلیس پایتخت در سخنانی با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به فرموده مقام معظم رهبری کمتر از شهادت نیست، بیان داشت: شهدا مایه عزت و افتخار کشور هستند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار حسین رحیمی در مراسم گرامیداشت یادواره شهدای عرفه و شهدای مهرماه پلیس پایتخت در سخنانی با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به فرموده مقام معظم رهبری کمتر از شهادت نیست، بیان داشت:

آرامش و امنیت امروز ما ریشه در جان فشانی و ایثار و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران دارد و اگر نبود این مهم، بی شک امروز شاهد چنین امنیت و آرامشی در کشور نبودیم لذا ما همواره مدیون شهدا و ایثارگران هستیم.

وی با اشاره به اینکه صبر و پایمردی خانواده شهدا ستودنی است، عنوان داشت: خانواده شهدا امروز میراث داران واقعی این عزیزان هستند و با صبر و پایمردی خود رسالت آن عزیزان را به سرانجام مقصود رساندند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: شهدا و ایثارگران مایه عزت و افتخار کشور هستند، چرا که در سایه دلاورمردی‌های این عزیزان است که دشمن در خود توان و یارای تعرض به این مرز و بوم را نمی‌بیند. سردار رحیمی با اشاره به اینکه با افتخار دست جانبازان و ایثارگران را می‌بوسم، اعلام داشت: امروز مزار شهدای مدافع حریم کشور و حرم، زیارتگاه آزادگان و حق طلبان است و تا ابد ایثار، شجاعت و شهامت آن‌ها در یاد‌ها باقی خواهد ماند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: با قدرت راه شهیدانمان را ادامه خواهیم داد و هرگز اجازه نخواهیم که علم اسلام راستین بر زمین بیافتد و یاد شهیدانمان و دلاورمردی‌های آن‌ها در پیچ و خم گذران زندگی به فراموشی سپرده شود.