Menu

تجاوز به چپ پراید یک کشته بر جای گذاشت

تجاوز به چپ پراید یک کشته بر جای گذاشت
میزان

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: لحظاتی پیش بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی پراید با سواری سمند یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: لحظاتی پیش بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی پراید با سواری سمند یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

سرهنگ "رضا همتی زاده"اظهار داشت: در پی تماس زائران اربعین حسینی با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف ۲ دستگاه خودرو در محور صالح آباد به مهران بلافاصله ماموران پلیس راه استان ایلام به محل اعزام شدند.

وی افزود با حضور مأموران در محل مشخص شد یک خودروی پراید با یک سمند برخورد و راننده پراید کشته و ۲ نفر از سرنشینان خودروی سمند نیز مصدوم شدند.

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه مجروحان این حادثه بلافاصله توسط یگان‌های امدادی به مراکز درمانی انتقال داده شدند گفت کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را تجاوز به چپ پراید عنوان کرده اند.

رئیس پلیس راه استان ایلام از زائران اربعین حسینی خواست با توجه به شلوغ بودن محور‌های مواصلاتی استان ایلام ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب و همچنین حرکت در لاین مخالف خودداری کنند.