Menu

اعتبار و اطمینان بخش بودن از ویژگی پلیس امین است

اعتبار و اطمینان بخش بودن از ویژگی پلیس امین است
میزان

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی، اعتبار و اطمینان بخش بودن را از ویژگی‌های پلیس امین عنوان کرد و گفت: براساس شاخص‌های نوین جهانی، آن کشوری از اقتدار و قدرت ملی برخوردار است که وحدت و میزان مشارکت مردم آن کشور در امور حاکمیتی بالا باشد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "محمد شرفی" در مراسم صبحگاه مشترک پلیس راه آهن کشور ضمن گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی گفت: از افتخارات و سند‌های زرین نیروی انتظامی تقدیم ۱۳ هزار شهید و ۲۴ هزار جانباز است.

وی ادامه داد: اگر ملتی بتواند وحدت کلمه داشته و تمام امکانات خود را بسیج کند، می‌تواند هر نوع حمله دشمن را دفع و شرایطی را مهیا کند که از تمامیت ارضی کشورش حراست و از تمامی ارزش‌های کشور نیز در زمان صلح و جنگ صیانت کند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های پلیس امین، اعتبار و اطمینان بخش بودن آن است، تصریح کرد: براساس شاخص‌های نوین جهانی، آن کشوری از اقتدار و قدرت ملی برخوردار است که وحدت و میزان مشارکت مردم آن کشور در امور حاکمیتی بالا باشد.

سردار شرفی تاکید کرد: ما امروز بسیار مفتخریم که نیرو‌های مسلح به یک توانمندی و ظرفیت و تجهیزات بازدارنده دست پیدا کرده اند که قدرت نفوذ خود را فراتر از مرز‌های رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران افزایش داده و عمق استراتژیک را در جایی تعریف کرده اند که حالت بازدارندگی داشته باشد تا جایی که هیچ کشور و هیچ فردی جرات نکند برای امنیت کشور عزیزمان خطری ایجاد کند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: از شاخص‌های امنیت داخلی کشورمان همانا اقتدار، هوشمندی و مردم دار بودن پلیس است بنابراین نیروی انتظامی تلاش دارد با تکیه بر ظرفیت‌های مردمی و جلب مشارکت مردم شاخص امنیت مشارکتی را ارتقاء و این مهم را بیش از پیش محقق کند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از زحمات فرماندهی و کارکنان پلیس راه آهن کشور و حمایت همه جانبه مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در برقراری نظم و امنیت خطوط ریلی قدردانی کرد.