Menu

خدمات رسانی به زائران حسینی در مرز‌ها بدون هیچ مشکلی در حال انجام است

خدمات رسانی به زائران حسینی در مرز‌ها بدون هیچ مشکلی در حال انجام است
میزان

فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز زمینی میرجاوه گفت: خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز‌ها بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار " حسین اشتری" در حاشیه بازدید از پایانه مرزی میرجاوه از روند ارائه خدمات به زوار حسینی (ع)، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: مردم سیستان و بلوچستان، مردمی مهمان نواز و مهربان هستند، در این بازدید شاهد بودم که این عزیزان با تمام انرژی و استفاده از ظرفیت‌های موجود میزبانی زائران حسینی و مردم شریف کشور دوست و همسایه پاکستان را انجام می‌دهند که این حضور پرشور مردم استان در مرز و موکب‌هایی که در مسیر هستند، مثال زدنی است و جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به وضعیت کنونی مرز‌های کشور، افزود: مرز‌ها از امنیت و نظم خیلی مطلوبی برخوردار و خدمت رسانی به تمامی زائران به بهترین شکل ممکن در حال انجام است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه براساس آخرین آمار‌های موجود از اول ماه صفر تا امروز، بیش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از هموطنان عزیز از مرز‌های ایران به عراق خارج شده اند، گفت: از اول ماه محرم تا کنون، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از مردم ایران اسلامی به کربلا مشرف شده اند.

وی خاطر نشان کرد: در صدد هستیم تا فعالیت‌ها بیش از پیش بهتر و شایسته زوار باشد که البته باید در راستای ارتقاء سطح خدمت رسانی، تسهیلات و زیر ساخت‌ها افزایش یابد تا زائران به سلامت به مقصد رسیده و به سلامت به میهن خود بازگردند.

سردار اشتری ادامه داد: مشکلاتی که تاکنون مواجه بودیم کمبود وسیله نقلیه در عراق و افزایش قیمت‌های تردد‌ها بوده که با هماهنگی و پیگیری‌های صورت گرفته این مشکل تا حدی مرتفع شده و در حال بهبود است.

فرمانده ناجا با اشاره به همکاری خوب مردم با پلیس و سایر دستگاه‌های اجرایی، بر همراه داشتن گذرنامه و یا برگ تردد اربعین از سوی زائران تاکید و خاطرنشان کرد:زوار بایستی توجه داشته باشند که با هیچ مجوز دیگری امکان تردد از مرز‌ها مقدور نمی‌باشد.