Menu

دستبند پلیس بر دستان ۲ شرور فراری

دستبند پلیس بر دستان ۲ شرور فراری
میزان

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری ۲ تن از اراذل و اوباش در محدوده جنوب غرب تهران خبر داد و گفت: این متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری ۲ تن از اراذل و اوباش در محدوده جنوب غرب تهران خبر داد و گفت: این متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سرهنگ "سعید راستی" گفت: خبری مبنی بر اینکه ۲ نفر با در دست داشتن یک قبضه سلاح سرد ضمن برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم در یکی از محلات جنوب غرب شهر تهران موجب رعب و وحشت مردم را فراهم آورده اند و خودرو‌های شهروندان را تخریب کرده اند، دریافت شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با توجه به اینکه اقدامات مجرمانه این افراد شرور علاوه بر اخلال در نظم عمومی موجب ورود خسارت مالی به شهروندان بود، تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت، وارد عمل شدند و با بررسی‌های میدانی، اقدامات فنی، مخفیگاه متهمان در محله‌های فلاح و شمشیری شناسایی کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیم‌های عملیات این پلیس به مخفیگاه‌های متهمان اعزام و موفق شدند در ۲ عملیات ضربتی و همزمان هر ۲ شرور متواری را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل کنند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفگیاه متهمان یک قبضه سلاح سرد، کشف شد، اضافه کرد: هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.