Menu

دستگیری سارق کیف احیای آمبولانس تهران

دستگیری سارق کیف احیای آمبولانس تهران
میزان

رئیس کلانتری ۱۷۳ امین آباد از دستگیری یک مرد به اتهام سرقت کیف اورژانس مستقر در این محدوده به ارزش ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،رئیس کلانتری ۱۷۳ امین آباد گفت:یک مرد به اتهام سرقت کیف اورژانس مستقر در این محدوده به ارزش ۳۰ میلیون تومان دستگیر شد.

سرهنگ حیدر مسن آبادی اظهار داشت: حدود یک ماه و نیم قبل بود که عوامل پایگاه اورژانس مستقر در محدوده این کلانتری به ماموران عملیات این کلانتری مراجعه و اعلام کردند کیف احیای اورژانس سرقت شده است.

وی ادامه داد: تیم عملیات به پایگاه مراجعه و سرنخ‌های موجود باقیمانده در محل را کشف و ضبط کردند و پس از مدت کوتاهی بالاخره موفق به شناسایی چهره سارق شدند که طی طرح ایست و بازرسی شب گذشته، یکی از عوامل عملیات این کلانتری با توجه به تصویر به دست آمده از سارق او را شناسایی کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دلالت متهم به کلانتری، او در بازجویی‌های اولیه به سرقت کیف احیای اورژانس اقرار کرد و به این ترتیب با توجه به حساسیت موضوع سریعا دستگیری متهم به مقام قضائی منعکس و حکم ورود به مخفیگاه متهم نیز دریافت شد.

وی ادامه داد: با اعزام ماموران عملیات کلانتری به مخفیگاه متهم، در آنجا کیف مذکور به همراه آلات و ادوات سرقتی و چندین دستگاه ضبط و باند خودرو که همگی سرقتی بودند کشف و ضبط شد؛ بنابراین گزارش، در انتها متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به مقام قضائی معرفی شد.