Menu

بیش از ۲ تن مواد مخدر در خاش کشف شد

بیش از ۲ تن مواد مخدر در خاش کشف شد
میزان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ و کشف بیش از ۲ تن و ۲۱۹ کیلو انواع مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار"محمد قنبری" گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، حوالی ساعت ۱۹:۰۰ شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محور خاش-زاهدان در تردد بودند شناسایی و با همکاری تیم‌هایی از فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان و عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودرو‌ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده ۲ تن و ۲۱۹ کیلو و ۹۸۳ گرم انواع مواد افیونی شامل: یک تن و ۸۱۹ کیلو و ۷۸۲ گرم تریاک، ۳۱۳ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش، ۷۰ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه و ۱۶ کیلو و یک گرم هروئین کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.