Menu

سوداگر مرگ در انتقال ۲۹۸ کیلو حشیش و تریاک ناکام ماند

سوداگر مرگ در انتقال ۲۹۸ کیلو حشیش و تریاک ناکام ماند
میزان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری یک سوداگر حرفه‌ای مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال ۲۹۸ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و حشیش را از جنوب کشور به تهران داشت خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: یک سوداگر حرفه‌ای مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال ۲۹۸ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و حشیش را از جنوب کشور به تهران داشت، بازداشت شد.

سرهنگ "غلامحسین صفری" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان مطلع شدند یک سوداگر مرگ در حال انتقال محموله‌ای از جنوب کشور به مقصد تهران است که بلافاصله وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک دستگاه سواری توسان در یکی از ورودی‌های شمالی استان اصفهان شناسایی و متوقف شد بیان داشت:در بازرسی از این خودرو ۱۷۳ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش و ۱۲۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: این سوداگر مرگ که با همسر و ۲ کودک خردسالش و در پوشش مسافرت خانوادگی قصد فریب ماموران را داشت ناکام ماند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان با اشاره به اینکه این سوداگر مرگ برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.