Menu

۲۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده‌اند

۲۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده‌اند
میزان

در حالی پنج روز دیگر تا اربعین حسینی زمان باقیست که حجم زائران در گذرگاه‌های مرزی حکایت از استقبال پرشور از آیین پیاده روی اربعین حسینی دارد.

با توافق ایران و عراق زائران از ۱۰ شهریور (اول محرم) تا ۷ آبان (۳۰ صفر) می توانند بدون نیاز به تهیه روادید و به شرط ثبت نام در سامانه سماح، همراه با گذرنامه معتبر برای زیارت اربعین وارد کشور عراق شوند.   زائران برای پرداخت هزینه‌های مصوب فقط از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامانه سماح باید اقدام کنند. سامانه سماح، رایگان و هزینه‌های دریافتی برای خدمات درمانی و بیمه زائران است. مجموع مبلغ دریافتی برای این خدمات ۲۵ هزار تومان است که در صورت ثبت نام در سایت نیز این هزینه ۲۲ هزار تومان خواهد بود.   بر اساس اعلام کمیته مرکزی اربعین حسینی تعداد کل ثبت نام در سامانه سماح تاکنون ۳میلیون و ۲۱۳هزار ۱۵۴ نفر و تعداد ثبت‌نام‌های قطعی شده تاکنون به ۳میلیون و۴۶۱ هزار ۹۵نفر رسیده است.

با توافق ایران و عراق زائران از ۱۰ شهریور (اول محرم) تا ۷ آبان (۳۰ صفر) می توانند بدون نیاز به تهیه روادید و به شرط ثبت نام در سامانه سماح، همراه با گذرنامه معتبر برای زیارت اربعین وارد کشور عراق شوند.

زائران برای پرداخت هزینه‌های مصوب فقط از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامانه سماح باید اقدام کنند. سامانه سماح، رایگان و هزینه‌های دریافتی برای خدمات درمانی و بیمه زائران است. مجموع مبلغ دریافتی برای این خدمات ۲۵ هزار تومان است که در صورت ثبت نام در سایت نیز این هزینه ۲۲ هزار تومان خواهد بود.

بر اساس اعلام کمیته مرکزی اربعین حسینی تعداد کل ثبت نام در سامانه سماح تاکنون ۳میلیون و ۲۱۳هزار ۱۵۴ نفر و تعداد ثبت‌نام‌های قطعی شده تاکنون به ۳میلیون و۴۶۱ هزار ۹۵نفر رسیده است.

۵۶ درصد زائران از مرز مهران، ۲۷ درصد از شلمچه، ۱۱ درصد چزابه و پنج درصد از مرز خسروی به خاک عراق وارد شدند دو درصد زائران هم هوایی سفر کردند. با توجه به ضرورت پیگیری اخبار این رویداد بزرگ مذهبی خبرگزاری میزان به صورت جامع رویداد‌های مهم پیاده روی بزرگ اربعین حسینی را روزانه منتشر می‌کند. مهمترین عناوین و اخبار اربعین در حوزه‌های، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، در روز دوشنبه بیست و دوم مهرماه در ادامه آورده می‌شود.

تعداد قطارهای اربعین به ۹۰۸ رام افزایش یافت ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۹

تعداد قطارهای اربعین به ۹۰۸ رام افزایش یافت

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۹

روابط عمومی راه آهن اعلام کرد: با توجه به پیش بینی افزایش تردد زائران حسینی، ۳۲ رام قطار دیگر به صورت فوق العاده برای بازگشت زائران اربعین برنامه ریزی کرده است.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل بازگشت زائران، در روز‌های ۲۵، ۲۶، ۲۷ و ۲۸ مهرماه سال جاری در مجموع تردد ۳۲ قطار را به صورت فوق العاده ازشهر‌های کرمانشاه، همدان و خرمشهر برنامه ریزی کرده است.

با احتساب ظرفیت این ۳۲ قطار فوق العاده در مجموع شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با ۹۰۸ رام قطار در ایام اربعین حسینی (۱۵ تا ۳۰ مهرماه) به زائران خدمت رسانی می‌کند.

موکب‌های توزیع چای از زائران با چای ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۹

موکب‌های توزیع چای از زائران با چای

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۹

در آستانه اربعین حسینی، موکب های توزیع چای از زائران با چای عراقی و ایرانی پذیرایی می کنند.

مشارکت طرح‌های غرب کارون در خدمت‌رسانی به زائران حسینی ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۴

مشارکت طرح‌های غرب کارون در خدمت‌رسانی به زائران حسینی

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۴

طرح‌های مختلف فعال در غرب کارون اعم از آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، یادآوران، یاران شمالی، نیروگاه غرب کارون به زائران اربعین حسینی مشارکت فعالی داشته‌اند.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان ، شهرام فرضی، نماینده این شرکت در ستاد اربعین صنعت نفت با بیان این مطلب گفت: شرکت متن در مسیر عمل به مسئولیت اجتماعی با حضور فعال در نشست‌های این ستاد، اقدام به شناسایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه طرح‌های توسعه‌ای مستقر در منطقه غرب کارون کرده است.

وی کانکس و ماشین‌آلات سبک و سنگین را از جمله اقلام تحویل‌شده به ستاد اربعین برشمرد و گفت: این همکاری‌ها تا پایان راهپیمایی اربعین ادامه خواهد داشت.

نماینده شرکت در ستاد اربعین با اشاره به نزدیکی نسبی طرح‌های توسعه‌ای این شرکت به مرز چذابه و با توجه به تعیین فرمانداری شهرستان هویزه به عنوان معین این منطقه، از تمرکز فعالیت‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت در مرز چذابه خبر داد و عنوان کرد: این اقدام‌ها با هدف تسریع در تأمین تدارکات و کمک به برقراری امنیت راهپیمایان اربعین حسینی انجام می‌شود.

محور‌های منتهی به مهران نیمه سنگین و پرتردد است/ایجاد تناسب بر میزان رفت و برگشت زوار ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۷

محور‌های منتهی به مهران نیمه سنگین و پرتردد است/ایجاد تناسب بر میزان رفت و برگشت زوار

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۷

سردار ساجدی نیا با اشاره به مرز مهران گفت: از نظر ترافیکی، محور‌ها تقریبا نیمه سنگین و پرتردد است و از هر دو محور چه در رفت و چه در برگشت، عبور و مرور در جریان است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار ساجدی نیا معاون عملیات ناجا در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به مرز مهران گفت: از نظر ترافیکی، محور‌ها تقریبا نیمه سنگین و پرتردد است و از هر دو محور چه در رفت و چه در برگشت، عبور و مرور در جریان است.

اعزام ۴۰ هزار زائر اربعین از ۹ فرودگاه بین المللی کشور ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۶

اعزام ۴۰ هزار زائر اربعین از ۹ فرودگاه بین المللی کشور

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۶

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از آمادگی این پلیس برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در ۹ فرودگاه کشور خبر داد.

اعزام ۴۰ هزار زائر اربعین از ۹ فرودگاه بین المللی کشوربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "حسن مهری" اظهار کرد: از ۱۴ مهرماه سال جاری تا به امروز بیش از ۴۰ هزار زائر اربعین حسینی از ۹ فرودگاه بین المللی کشور از جمله؛ فرودگاه حضرت امام خمینی (ره)، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمانشاه، کرمان، ایلام و کیش به قصد زیارت عتبات عالیات از کشور خارج شده اند.

۴۰۰ موکب در مرز شلمچه و ۳۰۰ موکب در مرز چذابه مشغول خدمات رسانی هستند ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۴

۴۰۰ موکب در مرز شلمچه و ۳۰۰ موکب در مرز چذابه مشغول خدمات رسانی هستند

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۴

حجت الاسلام موسوی گفت: در مرز شلمچه از اول صفر با ۴۰۰ موکب مردمی و از ۵ استان معین شروع به خدمات رسانی به زائرین کردیم، چون در مرز شلمچه هم زائرین خارجی و هم زائرین ایرانی داخل‌ می شوند.

حجت الاسلام موسوی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، گفت: در مرز شلمچه از اول صفر با ۴۰۰ موکب مردمی و از ۵ استان معین شروع به خدمات رسانی به زائرین کردیم، چون در مرز شلمچه هم زائرین خارجی داخل‌ می شوند و هم زائرین ایرانی.

مسیر‌های پیاده روی اربعین کدامند؟ ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۳

مسیر‌های پیاده روی اربعین کدامند؟

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۳

هر سال جمعیت زیادی اشتیاق دارند که در ایام اربعین با پای پیاده مسیر نجف تا کربلا را برای زیارت امام حسین (ع) طی کنند، اما مسیر پیاده روی اربعین کدام است؟

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، اربعین نزدیک است و مشتاقان اباعبدالله در تکاپو هستند تا خود را آماده زیارت مزار مطهر ایشان در کربلا کنند.

برای رسیدن به کربلا مسیر‌های متعددی وجود دارد که زائران می‌توانند از این مسیر‌ها خود را به کربلا برسانند. در این گزارش به زائر اولی‌ها راهنمایی می‌شود تا بتوانند بهترین مسیر را برای پیاده روی اربعین انتخاب کنند.

حال و هوای کربلا در آستانه اربعین حسینی ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲

حال و هوای کربلا در آستانه اربعین حسینی

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۲

در آستانه اربعین حسینی، زائران خود را از سراسر جهان به کربلا رسانده اند و به سوگواری برای امام سوم شیعیان می‌پردازند.

معاون امنیتی وزیر کشور: هیچ‌ مشکل امنیتی برای زائران اربعین رخ نداده است ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶

معاون امنیتی وزیر کشور: هیچ‌ مشکل امنیتی برای زائران اربعین رخ نداده است

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به اینکه ۶۰ درصد زوار از مرز مهران در اربعین امسال تردد کردند، گفت:: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی برای زائران اربعین در داخل کشور و خارج از کشور رخ نداده است.

گروه سیاسی خبرگزاری مزان؛ حسین ذوالفقاری امروز در نشست ستاد اربعین در شهرستان مهران اظهار داشت: از زحمات مردم و مسئولان استان به‌ویژه استاندار ایلام تقدیر و تشکر می‌کنم، تلاش ستاد ستاد اربعین  این استان قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های مهران تغییر کرده است، گفت: بر طبق نظر زوار در اربعین امسال، رضایتمندی خوبی حاصل شده است و این نشان از خدمت رسانی بهتر و آماده بودن زیرساخت‌ها در مرز مهران دارد.

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه در بحث گرفتن اعتبار برای استان تلاش‌های فراوانی انجام شده است، گفت: هماهنگی خوبی در بحث خدمات رسانی به زائران اربعین انجام شده است.

عزم سپاه برای گسیل امکانات به سوی مرزها/ امنیت در مراسم اربعین برقرار است ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۳

عزم سپاه برای گسیل امکانات به سوی مرزها/ امنیت در مراسم اربعین برقرار است

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۳

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این عزم در سپاه وجود دارد تا با تعطیل کردن همه سرویس‌های رفت و آمد در همه شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقل را به سوی مرزها گسیل کنیم.

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سرلشکر «حسین سلامی» پیش از ظهر امروز وارد مرز شلمچه شد و از روند خدمت رسانی و تردد زائران بازدید کرد.

فرمانده کل سپاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال جاری با عنایت الهی و دعوت حسینی، حجم زائرانی که به عتبات عالیات مشرف شده‌اند، نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته و دست‌اندرکاران خدمت به زائران همت خود را چند برابر کرده‌اند تا بتوانند نیازها را پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه چیزی که تانون ملاحضه شد حرکت آرام و منطقی زائران و خدماتی که در حال انجام است، افزود: امیدواریم که بتوانیم تا انتهای این مراسم خدمات لازم را ارائه دهیم.

فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی تصریح کرد: به فضل الهی امنیت برقرار است و مسائل حمل و نقل تا حدود بسیاری حل شده است.

خنثی کردن ۲ عملیات بمب‌گذاری در مسیر زائران اربعین توسط وزارت اطلاعات ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴

خنثی کردن ۲ عملیات بمب‌گذاری در مسیر زائران اربعین توسط وزارت اطلاعات

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴

وزیر اطلاعات گفت: طی روزهای اخیر ۲ مورد عملیات بمب‌گذاری در مسیر تردد کاروان‌های زائران اربعین حسینی در خوزستان قبل از عملیاتی شدن کشف شد.

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود علوی، گفت:  طی روزهای اخیر ۲ مورد عملیات بمب‌گذاری در مسیر تردد کاروان‌های زائران اربعین حسینی در خوزستان قبل از عملیاتی شدن کشف شد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: ۵۰ قبضه سلاح را از افرادی که قصد عملیات خرابکارانه را داشتند کشف و ضبط کردند.

زائرین زمان بازگشت را به روز‌های پایانی هفته موکول نکنند/ بازگشت ۶۰ درصدی زوار از مرز مهران ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳

زائرین زمان بازگشت را به روز‌های پایانی هفته موکول نکنند/ بازگشت ۶۰ درصدی زوار از مرز مهران

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳

معاون حمل و نقل سازمان راهداری با توصیه به زائرین مبنی بر اینکه بهتر است زائرین زمان بازگشت را به روزهای پایانی هفته موکول نکنند گفت:شرایط پایانه‌های مرزی پایدار است .

قربانی: به زوار توصیه می‌کنیم سعی کنن پس از انجام زیارت و با برنامه ریزی که انجام می‌دهند تا قبل از پنجشنبه به کشور بازگردند یا زمان بازگشت خود را به دور روز بعد از اربعین یعنی روز دوشنبه موکول کنند؛ در غیر اینصورت اگر روز‌های جمعه و شنبه را برای بازگشت انتخاب کنند باید انتظار تراکم در سیستم حمل ونقل عراق و افزایش نرخ کرایه‌ها در خارج از مرز‌های کشور را داشته باشند، زیرا سیستم حمل و نقل عراق از طریق سیستم خصوصی اداره می‌شود و متناسب با عرضه و تقاضا در این زمان امکان افزایش نرخ کرایه‌ها وجود دارد و این موجب می‌شود تا زائرین هزینه و زمان بیشتری برای جابجایی صرف کنند.

هموطنان و زوار هر زمان که برای بازگشت به کشور اراده کنند آمادگی لازم را داریم و تمام تلاش خود را برای بهبود روند بازگشت زوار انجام می‌دهیم توصیه ما این است که افراد با توجه به شرایط پیش رو بهترین زمان را برای بازگشت خود انتخاب کنند.

به کربلا رسیدید، سلامی بدهید و برگردید ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

به کربلا رسیدید، سلامی بدهید و برگردید ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰

به کربلا رسیدید، سلامی بدهید و برگردید

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی

طرح نظارتی ویژه اربعین کلید خورد ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹ رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران گفت: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است.   به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از شاتا، رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک با حضور کارشناسان و بازرسان سازمان صمت استان، اداره صمت مهران، نماینده دادستانی، اداره تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و واحد بازرسی و نظارت اصناف در بخش‌های کالایی و خدمات با بکار گیری بیش از بیست نفر در قالب تیم‌های بازرسی در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است. وی ادامه داد: این طرح نظارتی تا عادی شدن وضعیت بازگشت زائرین عتبات عالیات در سه نوبت صبح، عصر و شب در حال انجام بوده و با آن دسته از متخلفین احتمالی بازار شهرستان مهران وفق مقررات در قالب شعب سیار تعزیرات حکومتی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.مرادی بیان کرد: ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهران با شماره ۱۲۴ بصورت شبانه روزی و زنده آماده دریافت اخبار و گزارشات حوزه اقتصادی بخصوص بازار شهرستان مهران است.

طرح نظارتی ویژه اربعین کلید خورد ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹

طرح نظارتی ویژه اربعین کلید خورد

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹

رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران گفت: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است.   به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از شاتا، رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک با حضور کارشناسان و بازرسان سازمان صمت استان، اداره صمت مهران، نماینده دادستانی، اداره تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و واحد بازرسی و نظارت اصناف در بخش‌های کالایی و خدمات با بکار گیری بیش از بیست نفر در قالب تیم‌های بازرسی در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است. وی ادامه داد: این طرح نظارتی تا عادی شدن وضعیت بازگشت زائرین عتبات عالیات در سه نوبت صبح، عصر و شب در حال انجام بوده و با آن دسته از متخلفین احتمالی بازار شهرستان مهران وفق مقررات در قالب شعب سیار تعزیرات حکومتی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.مرادی بیان کرد: ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهران با شماره ۱۲۴ بصورت شبانه روزی و زنده آماده دریافت اخبار و گزارشات حوزه اقتصادی بخصوص بازار شهرستان مهران است.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران گفت: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از شاتا، رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی (ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی‌های نوبه‌ای و گشت‌های مشترک با حضور کارشناسان و بازرسان سازمان صمت استان، اداره صمت مهران، نماینده دادستانی، اداره تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و واحد بازرسی و نظارت اصناف در بخش‌های کالایی و خدمات با بکار گیری بیش از بیست نفر در قالب تیم‌های بازرسی در سطح بازار شهرستان مهران، پایانه اربعین و... در حال انجام است.

وی ادامه داد: این طرح نظارتی تا عادی شدن وضعیت بازگشت زائرین عتبات عالیات در سه نوبت صبح، عصر و شب در حال انجام بوده و با آن دسته از متخلفین احتمالی بازار شهرستان مهران وفق مقررات در قالب شعب سیار تعزیرات حکومتی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.مرادی بیان کرد: ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهران با شماره ۱۲۴ بصورت شبانه روزی و زنده آماده دریافت اخبار و گزارشات حوزه اقتصادی بخصوص بازار شهرستان مهران است.

نوای "کربلا کربلا ما داریم میاییم" ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲   فایل صوتی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نوای "کربلا کربلا ما داریم میاییم" ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲

نوای "کربلا کربلا ما داریم میاییم"

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲

  فایل صوتی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

فایل صوتی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی

رئیس ستاد اربعین: خدمات مسئولان به زائران قابل تقدیر است ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۲ رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: مرز مهران یکی از مرز‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی نظیر و شایسته تقدیر است.   گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری امروز و در فرودگاه ایلام با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: هم اکنون مرز مهران یکی از گذرگاه‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی‌نظیر و شایسته تقدیر است. وی ادامه داد: علیرغم استقبال کم نظیر زوار از مرز مهران خوشبختانه در این مرز مشکل خاصی نداشتیم و تاکنون تردد به صورت طبیعی صورت گرفته است. رئیس ستاد اربعین کشور گفت: امروز به اتفاق مسئولانی که کار اربعین را دنبال می‌کنند در زمینه رفت و آمد‌ها در مرز مهران نشست ستاد اربعین را برگزار می‌کنیم. وی ادامه داد: در این جلسه در زمینه بررسی وضعیت و امکانات مواکب و تدارکات ایجاد شده احیانا نیازمندی‌ها و همچنین چگونگی بازگشت زوار و وضعیت حمل و نقل بحث و گفت‌وگو می‌شود. معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در ادامه از دیدار با مسئولان کشور عراق خبر داد و گفت: در این سفر با مسئولان آن طرف مرز عراق هم هماهنگی شده دیداری داشته باشیم و در ارتباط با برگشت زوار و رفت و آمد زوار در دو طرف مرز گفت‌وگو و مذاکره خواهیم داشت.

رئیس ستاد اربعین: خدمات مسئولان به زائران قابل تقدیر است ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۲

رئیس ستاد اربعین: خدمات مسئولان به زائران قابل تقدیر است

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۲

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: مرز مهران یکی از مرز‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی نظیر و شایسته تقدیر است.   گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری امروز و در فرودگاه ایلام با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: هم اکنون مرز مهران یکی از گذرگاه‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی‌نظیر و شایسته تقدیر است. وی ادامه داد: علیرغم استقبال کم نظیر زوار از مرز مهران خوشبختانه در این مرز مشکل خاصی نداشتیم و تاکنون تردد به صورت طبیعی صورت گرفته است. رئیس ستاد اربعین کشور گفت: امروز به اتفاق مسئولانی که کار اربعین را دنبال می‌کنند در زمینه رفت و آمد‌ها در مرز مهران نشست ستاد اربعین را برگزار می‌کنیم. وی ادامه داد: در این جلسه در زمینه بررسی وضعیت و امکانات مواکب و تدارکات ایجاد شده احیانا نیازمندی‌ها و همچنین چگونگی بازگشت زوار و وضعیت حمل و نقل بحث و گفت‌وگو می‌شود. معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در ادامه از دیدار با مسئولان کشور عراق خبر داد و گفت: در این سفر با مسئولان آن طرف مرز عراق هم هماهنگی شده دیداری داشته باشیم و در ارتباط با برگشت زوار و رفت و آمد زوار در دو طرف مرز گفت‌وگو و مذاکره خواهیم داشت.

رئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: مرز مهران یکی از مرز‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی نظیر و شایسته تقدیر است.

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری امروز و در فرودگاه ایلام با بیان اینکه تا کنون ۶۰ درصد زوار از طریق مرز مهران به کشور عراق سفر کرده‌اند، گفت: هم اکنون مرز مهران یکی از گذرگاه‌های مهم کشور برای تردد زوار است و در این راستا خدمات مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام در مقوله اربعین بی‌نظیر و شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: علیرغم استقبال کم نظیر زوار از مرز مهران خوشبختانه در این مرز مشکل خاصی نداشتیم و تاکنون تردد به صورت طبیعی صورت گرفته است.

رئیس ستاد اربعین کشور گفت: امروز به اتفاق مسئولانی که کار اربعین را دنبال می‌کنند در زمینه رفت و آمد‌ها در مرز مهران نشست ستاد اربعین را برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: در این جلسه در زمینه بررسی وضعیت و امکانات مواکب و تدارکات ایجاد شده احیانا نیازمندی‌ها و همچنین چگونگی بازگشت زوار و وضعیت حمل و نقل بحث و گفت‌وگو می‌شود.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در ادامه از دیدار با مسئولان کشور عراق خبر داد و گفت: در این سفر با مسئولان آن طرف مرز عراق هم هماهنگی شده دیداری داشته باشیم و در ارتباط با برگشت زوار و رفت و آمد زوار در دو طرف مرز گفت‌وگو و مذاکره خواهیم داشت.

استاندار کرمانشاه: در مرز خسروی هیچ‌گونه کمبود در توزیع آب و ارائه خدمات نداریم ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱ استاندار کرمانشاه تاکید کرد: با هیچ‌گونه کمبودی در توزیع آب و ارائه سایر خدمات مورد نیاز زائران عتبات عالیات در مرز خسروی روبرو نبوده‌ایم.   هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به اخبار منتشره درباره کمبود آب و وسایل نقلیه در مرز خسروی و بازگشت زائران بیان داشت: اتفاقا تعداد دستگاه‌های اتوبوس اختصاص داده شده به مرز خسروی از حد نیاز بیشتر بود. وی ادامه داد: اتوبوس‌های ایرانی و عراقی در مرز خسروی در حال سرویس‌دهی به زائران ایرانی و عراقی هستند؛ زائران عتبات عالیات از مرز خسروی تاکنون  هیچ مشکلی در خصوص حمل ونقل نداشته‌اند. گذر زائران اربعین از مرز خسروی به روانی در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه: در مرز خسروی هیچ‌گونه کمبود در توزیع آب و ارائه خدمات نداریم ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱

استاندار کرمانشاه: در مرز خسروی هیچ‌گونه کمبود در توزیع آب و ارائه خدمات نداریم

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: با هیچ‌گونه کمبودی در توزیع آب و ارائه سایر خدمات مورد نیاز زائران عتبات عالیات در مرز خسروی روبرو نبوده‌ایم.   هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به اخبار منتشره درباره کمبود آب و وسایل نقلیه در مرز خسروی و بازگشت زائران بیان داشت: اتفاقا تعداد دستگاه‌های اتوبوس اختصاص داده شده به مرز خسروی از حد نیاز بیشتر بود. وی ادامه داد: اتوبوس‌های ایرانی و عراقی در مرز خسروی در حال سرویس‌دهی به زائران ایرانی و عراقی هستند؛ زائران عتبات عالیات از مرز خسروی تاکنون  هیچ مشکلی در خصوص حمل ونقل نداشته‌اند. گذر زائران اربعین از مرز خسروی به روانی در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: با هیچ‌گونه کمبودی در توزیع آب و ارائه سایر خدمات مورد نیاز زائران عتبات عالیات در مرز خسروی روبرو نبوده‌ایم.

هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به اخبار منتشره درباره کمبود آب و وسایل نقلیه در مرز خسروی و بازگشت زائران بیان داشت: اتفاقا تعداد دستگاه‌های اتوبوس اختصاص داده شده به مرز خسروی از حد نیاز بیشتر بود.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های ایرانی و عراقی در مرز خسروی در حال سرویس‌دهی به زائران ایرانی و عراقی هستند؛ زائران عتبات عالیات از مرز خسروی تاکنون  هیچ مشکلی در خصوص حمل ونقل نداشته‌اند. گذر زائران اربعین از مرز خسروی به روانی در حال انجام است.

رئیس ستاد اربعین کشور برای بازدید از مرز مهران وارد ایلام شد ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۷ رئیس ستاد اربعین کشور امروز برای بازدید از مرز مهران وارد استان ایلام شد تا بعد از مشاهده خدمات رسانی به زوار در این گذرگاه مرزی مهم به استان کرمانشاه سفر کرده و از مرز خسروی نیز بازدید کند.   گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری لحظاتی پیش با استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، وارد این استان شد.  ذوالفقاری را در این بازدید دبیر، روسای کمیته‌های ستاد مرکزی اربعین کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده ستاد کل نیرو‌های مسلح همراهی می‌کنند.   رئیس ستاداربعین کشور بعد از شرکت در نشست ستاد اربعین استان از پایانه مرزی مهران بازدید خواهد کرد. برنامه بعدی ذوالفقاری در این سفر، دیدار با مسئولان کشور عراق در مرز مهران است و سپس راهی مرز خسروی در استان کرمانشاه می‌شود.

رئیس ستاد اربعین کشور برای بازدید از مرز مهران وارد ایلام شد ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۷

رئیس ستاد اربعین کشور برای بازدید از مرز مهران وارد ایلام شد

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۷

رئیس ستاد اربعین کشور امروز برای بازدید از مرز مهران وارد استان ایلام شد تا بعد از مشاهده خدمات رسانی به زوار در این گذرگاه مرزی مهم به استان کرمانشاه سفر کرده و از مرز خسروی نیز بازدید کند.   گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری لحظاتی پیش با استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، وارد این استان شد.  ذوالفقاری را در این بازدید دبیر، روسای کمیته‌های ستاد مرکزی اربعین کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده ستاد کل نیرو‌های مسلح همراهی می‌کنند.   رئیس ستاداربعین کشور بعد از شرکت در نشست ستاد اربعین استان از پایانه مرزی مهران بازدید خواهد کرد. برنامه بعدی ذوالفقاری در این سفر، دیدار با مسئولان کشور عراق در مرز مهران است و سپس راهی مرز خسروی در استان کرمانشاه می‌شود.

رئیس ستاد اربعین کشور امروز برای بازدید از مرز مهران وارد استان ایلام شد تا بعد از مشاهده خدمات رسانی به زوار در این گذرگاه مرزی مهم به استان کرمانشاه سفر کرده و از مرز خسروی نیز بازدید کند.

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین ذوالفقاری لحظاتی پیش با استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، وارد این استان شد.

 ذوالفقاری را در این بازدید دبیر، روسای کمیته‌های ستاد مرکزی اربعین کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده ستاد کل نیرو‌های مسلح همراهی می‌کنند.

رئیس ستاداربعین کشور بعد از شرکت در نشست ستاد اربعین استان از پایانه مرزی مهران بازدید خواهد کرد.

برنامه بعدی ذوالفقاری در این سفر، دیدار با مسئولان کشور عراق در مرز مهران است و سپس راهی مرز خسروی در استان کرمانشاه می‌شود.

تردد زائران اربعین حسینی از مرز مهران ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۰

تردد زائران اربعین حسینی از مرز مهران

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۰

در آستانه اربعین حسینی، پایانه مرزی مهران شاهد حضور بی شمار زائرانی است که برای ورود به عراق از آن عبور می‌کنند.

همبستگی حاکم در پیاده‌روی اربعین تمدن نوین اسلامی را پایه گذاری می‌کند ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۶

همبستگی حاکم در پیاده‌روی اربعین تمدن نوین اسلامی را پایه گذاری می‌کند

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۶

مدیر «گروه مردمی حریم حرم» گفت‌: هدف از پیاده روی اربعین همان وحدت امت اسلامی مورد تاکید مقام معظم رهبری است، این افزایش همبستگی تمدن نوین اسلامی را پایه گذاری می‌کند که زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد بود.

حسن شمس‌آبادی مدیر «گروه مردمی حریم حرم» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون فلسفه پیاده روی اربعین گفت: پیاده روی اربعین گردهمایی بزرگی که در دنیا به عنوان یک حرکت منحصر به فرد شناخته شده است. این گردهمایی بین المللی با حضور کشور‌های مختلف حتی غیر مسلمان برگزار شده و پیام‌های مختلفی را با خود در بر دارد، تنها زمانی عمق ارزش پیاده روی اربعین را می‌توان دریافت که می‌بینیم دشمنان اسلام دست به دست هم می‌دهند و با همه توان خود برای بایکوت رسانه‌ای این گردهمایی عظیم جهان اسلام پنهان کاری می‌کنند.وی با اشاره به اهمیت گسترش همبستگی در بین مسلمان جهان اظهار کرد: افزایش تعداد زائران و رونق پیاده روی اربعین طی سالهای گذشته بر عظمت این گردهمایی افزوده است، از سوی دیگر طی این سال‌ها همبستگی کشور‌های مسلمان رونق و انضباط بهتری به این گردهمایی بخشیده است.

آخرین آمار ورود و خروج زوار اربعین از مرزهای چهارگانه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

آخرین آمار ورود و خروج زوار اربعین از مرزهای چهارگانه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵

آخرین آمار ورود و خروج زوار اربعین از مرزهای چهارگانه

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی

۵ روز مانده تا اربعین حسینی (ع) ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

۵ روز مانده تا اربعین حسینی (ع) ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵

۵ روز مانده تا اربعین حسینی (ع)

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی

۲۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده اند ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰

۲۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده اند

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰

دبیر کل ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۰ هزار نفر از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده اند.

احمد محمدی فر، دبیر کل ستاد مرکزی اربعین حسینی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درباره آخرین آمار ثبت نامی‌ها در سامانه سماح گفت: تاکنون ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۰ هزار نفر در از مرز‌های چهار گانه کشور عبور کرده اند.

دبیر کل ستاد مرکزی اربعین حسینی در ادامه بیان کرد: در مجموع از ابتدای اعزام‌ها به اربعین حدود ۳ میلیون نفر از مرز‌های کشور برای شرکت در پیاده روی اربعین عبور کرده اند.

پیاده روی اربعین با صدای میثم مطیعی ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

پیاده روی اربعین با صدای میثم مطیعی ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۰

پیاده روی اربعین با صدای میثم مطیعی

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۰

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی