Menu

کالای قاچاق یک میلیاردی در اصفهان کشف شد

کالای قاچاق یک میلیاردی در اصفهان کشف شد
میزان

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله دوربین‌های مداربسته خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت:محموله دوربین‌های مداربسته خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان کشف شد.

سرهنگ" حسین ترکیان" اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فروش دوربین‌های مداربسته خارجی مظنون به قاچاق در یکی از واحد‌های صنفی سطح شهر اصفهان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادد.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع با اخذ مجوز از مقام قضائی این واحد صنفی را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه ۹۹ دستگاه دوربین مداربسته و ۴۴ دستگاه دی وی آر خارجی که فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی بوده و به صورت قاچاق وارد شده بودند را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالا‌های مکشوفه را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کردند خاطر نشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متصدی واحد صنفی نیز جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ ترکیان، بر تداوم نظارت و کنترل از واحد‌های صنفی و انبار‌های دپوی کالا در سطح استان تاکید کرد و اظهار داشت: از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اطلاعاتی در خصوص اقدامات و فعالیت‌های مشکوک در زمینه تهیه، نگهداری و فروش کالا‌های خارجی قاچاق دارند موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ را به کارشناسان پلیس اطلاع دهند تا با متخلفان برابر قانون برخورد شود.