Menu

ترس از حکم جلب مرد متشاکی را به کام مرگ کشاند

ترس از حکم جلب مرد متشاکی را به کام مرگ کشاند
میزان

رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی از سقوط منجر به فوت مردی که از بازداشت توسط پلیس فراری بود خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی گفت: مردی که از بازداشت توسط پلیس فراری بود از ارتفاع سقوط و فوت کرد.

سرهنگ عباس واعظی بیان داشت: روز گذشته فردی به این کلانتری مراجعه و درخواست کرد برای اجرای حکم جلب دریافتی اش یک مامور به آدرس متشاکی بفرستند و بعد از اعزام مامور خود شاکی نیز به همراه او رفت تا متهم خود را جلب کند.

وی ادامه داد: با مراجعه مامور و شاکی به محل، زنگ مشتاکی زده شد و متشاکی که باید ۲۰ میلیون تومان دیه به دلیل ضرب و جرح به شاکی می‌داد با دیدن شاکی و مامور هیچ جوابی نداد تا اینکه مامور متعاقب این موضوع زنگ خانه مدیر ساختمان را را زد و مدیر ساختمان نیز در را به روی مامور باز کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بعد از باز شدن در ساختمان مامور و شاکی هر دو به طبقه چهارم ساختمان که منزل متشاکی در آن بود مراجعه کردند و مشخص شد درب آکاردئونی با استفاده از دو قفل بسته شده است.

وی با اشاره به اینکه مامور حدس می‌زد متشاکی قصد رفتن به پشت بام از طریق بالکن یا پنجره خانه را داشته باشد اظهار داشت: در بالا وقتی مامور به پایین ساختمان و کوچه نگاه انداخت متوجه شد متشاکی خودش را از بالای ساختمان به پایین پرتاب کرده است و بعد از سر رسیدن موتور اورژانس با وجود انجام احیای اولیه فوت کرد.

به گفته سرهنگ واعظی، موضوع به بازپرس کشیک قتل اطلاع داده شد و خانواده فرد نیز مراجعه و تحقیقات اولیه از آن‌ها نیز انجام شد؛ بنابراین گزارش، پرونده به دادسرا ارسال و جسد نیز بنابر دستور قضائی به پزشکی قانونی منتقل شد.