Menu

ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور دارد

ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور دارد
میزان

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،در گرامی داشت هفته نیروی انتظامی "علی مویدی" در ستاد فرماندهی ناجا با سردار "حسین اشتری" دیدار و گفتگو کرد.

ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد

در این دیدار، فرمانده نیروی انتظامی گفت: هوشمندسازی پلیس از جمله مواردی است که از سال‌ها قبل بر آن تأکید بسیاری شده و ان شاءالله تا سه سال آینده این مهم تحقق یابد ضمن اینکه در ماه‌های آینده از سامانه‌های جدید در نیروی انتظامی رونمایی می‌شود.

سردار اشتری با بیان اینکه ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور دارد، عنوان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد و تاکنون همکاری لازم را با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور داشته و داریم.

امروز اوج همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ناجاست

"علی مویدی" نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: اذعان می‌کنیم که نیروی انتظامی در مأموریت مبارزه با قاچاق، عضو موثر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و شرایط اقتصادی کشور در سال گذشته در این راستا تلاش مضاعفی داشته و لازم است از تمامی دست اندرکاران در ناجا تقدیر شود.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور عنوان کرد: بسیاری از مفسدان اقتصادی که حکم اعدام برایشان صادر شد، پرونده‌هایی است که ناجا پیگیری کرده بود؛ امروز اوج هماهنگی و همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی است.

سردارمویدی در پایان خاطرنشان کرد: راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی نیز در نیروی انتظامی بسیار موثر و مهم است.