Menu

۲ کشته و ۴ مصدوم براثر برخورد پژو ۴۰۵ و پراید در زنجان

۲ کشته و ۴ مصدوم براثر برخورد پژو ۴۰۵ و پراید در زنجان
میزان

رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد ۲ دستگاه خودرو در محور " زنجان - ماه نشان " خبرداد وگفت:این حادثه ۲ کشته و ۴ مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "عباس مظفری" از برخورد ۲ دستگاه خودرو در محور " زنجان - ماه نشان " خبرداد و اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور " زنجان – ماه نشان "، واحد‌های گشت انتظامی و پلیس راه این محور برای امداد رسانی و بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان افزود: با حضور ماموران در محل، طی بررسی‌های به عمل آمده و شواهد عینی موجود در صحنه مشخص شد ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و پراید با یکدیگر برخورد کرده است.

سرهنگ مظفری بیان داشت: در این حادثه، راننده و سرنشین پراید به دلیل حریق و شدت جراحات وارده در دم فوت و ۳ سرنشین دیگر به همراه راننده پژو ۴۰۵ مصدوم و برای مداوا با یک بالگرد به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال داده شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: شهروندان با سرعت مطمئنه رانندگی و از انحراف به چپ و تغییر ناگهانی مسیر و سبقت‌های غیر مجاز خودداری کنند.