Menu

کشف ۳۱۵ کیلو تریاک از ۲ خودرو سمند

کشف ۳۱۵ کیلو تریاک از ۲ خودرو سمند
میزان

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۳۱۵ کیلو تریاک و توقیف ۲ خودرو سمند در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "عبدالرضا ناظری"از کشف ۳۱۵ کیلو تریاک و توقیف ۲ خودرو سمند در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان برابر اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مطلع شدند، قاچاقچیان قصد دارند محموله‌ای از مواد مخدر را از مسیر‌های منتهی به استان کرمان به استان‌های شمالی منتقل کنند.

وی افزود: ۳ اکیپ از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مواد مخدر استان برای عملیات دستگیری به محل‌های تردد قاچاقچیان اعزام و در شهر کرمان به ۲ دستگاه خودرو سمند مشکوک و به آن‌ها دستور ایست دادند.

سردار ناظری بیان داشت: قاچاقچیان بدون توجه به ایست پلیس به مسیر خود ادامه دادند و پس از طی مسافتی عرصه را بر خود تنگ دیده و خودرو‌ها را رها و اقدام به فرار کردند که با هوشیاری ماموران دستگیر شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو‌های مذکور ۳۱۵ کیلو تریاک را کشف و ۳ متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه تلفن‌های ۱۱۰ و ۱۲۸ پلیس را به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در رابطه با فعالیت‌های مجرمانه قاچاقچیان مواد مخدر اعلام و تصریح کرد: مشارکت مردم در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر ضروری و ضامن توفیقات پلیس خواهد بود.