Menu

نبود گره ترافیکی با توجه به دو برابرشدن تردد‌ در مرزها

نبود گره ترافیکی با توجه به دو برابرشدن تردد‌ در مرزها
میزان

جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه باید از تجهیزات و زیر ساخت‌های فناورانه در مرز‌ها استفاده کنیم، گفت: اربعین، یک مسیر قهری و چشم اندازی قطعی است که آینده را تضمین می‌کند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،مستقر در مرز مهران، سردار "ایوب سلیمانی" در حاشیه بازدید از این پایانه مرزی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین و نیز خدا قوت به تمامی نیرو‌های پلیس مستقر در مرز‌های چهارگانه که علاوه بر تامین امنیت مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین هستند، اظهارداشت: اربعین، چشم انداز ویک مسیر قهری است که اراده بشر نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و چشم اندازی قطعی است که آینده را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه در مراسم اربعین باید ترکیبی عمل کنیم، ادامه داد: مراسم اربعین در حال توسعه و رشد است وما باید بر اساس تجربه وچشم انداز ومدل، سال آینده را طراحی کنیم.

این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: باید از طریق صدا و سیما و در برنامه‌های "گفتگو محور" با مردم حرف زد و قانون را آموزش داد.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه هوشمند سازی باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: اولویت اساسی ما، هوشمند سازی است و باید حرکت جهشی داشته باشیم و از تجهیزات و زیر ساخت‌های فناورانه و هوشمندانه در مرز‌ها استفاده کنیم.

وی به عدم گره ترافیکی در مرز با توجه به دو برابر شدن تردد‌ها اشاره و بیان کرد: رضایت‌مندی مردم از پلیس به خاطر اشرافیت در حوزه‌های مختلف، رفتار مشارکتی، تکریم و احترام، سرعت و سهولت در کار است.

جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از نیرو‌های پلیس در خدمتگزاری به زائران به دلیل انگیزه و روحیه بالا، گفت: ماموریت عظیم اربعین، علاوه بر ارتقاء سازمانی، خنثی کننده آسیب‌ها هم است.