Menu

انهدام باند ۱۹ نفره جعل اوراق پزشکی قانونی در فارس

انهدام باند ۱۹ نفره جعل اوراق پزشکی قانونی در فارس
میزان

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند ۱۹ نفره جعل مدارک پزشکی قانونی برای سوء استفاده از بیمه خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "رهام بخش حبیبی" از انهدام باند ۱۹ نفره جعل مدارک پزشکی قانونی برای سوء استفاده از بیمه خبر داد و بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با اقدامات فنی وتخصصی از فعالیت اعضای باند بزرگ جعل اوراق و مدارک پزشکی قانونی مطلع شدند و موضوع شناسایی و دستگیری اعضای این باند را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کارآگاهان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند، اعضای این باند تبحر ویژه‌ای در جعل محتوا، متن اوراق و مدارک پزشکی قانونی دارند، افزود: ماموران پس از تحقیقات فنی به این نتیجه رسیدند، شخصی در یکی از شعب پزشکی قانونی در شیراز اقدام به جعل مدارک می‌کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان موفق شدند پس از چند هفته کار اطلاعاتی متهم را شناسایی و دستگیر کنند، گفت: فرد دستگیر شده در بازجویی اولیه به جعل مدارک پزشکی قانونی اقرار کرد.

سردار "حبیبی" با اشاره به اینکه در این زمینه ۱۸ نفر از دوستان متهم و افراد ذی نفع در پرونده شناسایی و طی چند عملیات ضربتی دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: در این خصوص برابر نظر کارشناسان مربوطه، بیش از ۱۰ میلیارد ریال از مدارک جعلی سوء استفاده شده است.