Menu

آمادگی کامل مرزبانی برای بازگشت زائران اربعین حسینی

آمادگی کامل مرزبانی برای بازگشت زائران اربعین حسینی
میزان

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی آمادگی کامل برای بازگشت زائران را داشته و پیش‌بینی‌های امنیتی لازم اندیشیده شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی آمادگی کامل برای بازگشت زائران را داشته و پیش‌بینی‌های امنیتی لازم اندیشیده شده است.

سردار "احمد علی گودرزی " اظهار داشت: توفیقی شد تا امروز در استان خوزستان حاضر و شاهد تردد مطلوب زائران حسینی از این پایانه باشم.

وی افزود: افتخار مرزبانان این است که در نقطه صفر مرزی به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) خدمت رسانی می‌کنند و خداوند را برای این توفیق شاکریم که از این نقطه از خاک کشور، بدرقه‌گر راه شان هستیم.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر بسیج امکانات مرزبانی در مرز‌های چهار گانه (مهران، خسروی، شلمچه و چذابه) برای خدمات دهی و تسهیل تردد زوار اربعین حسینی گفت: در پایانه مرزی میرجاوه نیز به زوار پاکستانی خدمات ارائه می‌دهیم.

سردار گودرزی در ادامه، راهپیمایی اربعین حسینی را همایش عظیم جهان اسلام خواند و گفت: با توجه به در پیش بودن این کنگره عظیم، تمامی امکانات، نیروی انسانی و خدمات را بسیج کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات مطلوبی را به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در مرز‌ها ارائه دهیم.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه با اشاره به تردد زائران کشور پاکستان از طریق مرز‌های جمهوری اسلامی ایران، گفت: وضعیت خدمات و تسهیلات نسبت به سال‌های گذشته در آن سوی مرز بهبود پیدا کرده و دغدغه‌ای نداریم.