Menu

کشف بیش از ۱۴۵ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و کرمان

کشف بیش از ۱۴۵ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و کرمان
میزان

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۱۴۵ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرمانده انتظامی استان البرز گفت: ۱۴۵ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز و کرمان کشف شد.

سردار"عباسعلی محمدیان" گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد فردی از اهالی شهرستان کهنوج در امر تهیه و فروش مواد مخدر فعالیت گسترده دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی تریاک از قاچاقچیان استان‌های شرقی کشور خریداری کرده و در یکی از روستا‌های اطراف کهنوج دپو کرده است.

وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محل دپو مواد مخدر اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان منتقل کردند

سردار محمدیان ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم ۱۴۵ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک و یک عدد سلاح گرم کشف شد که پس از تکمیل پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.