Menu

۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ریگان کشف شد

۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ریگان کشف شد
میزان

فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف ۳ دستگاه تانکر سوخت و کشف ۹۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان ریگان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "عبدالرضا ناظری"از توقیف ۳ دستگاه تانکر سوخت و کشف ۹۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان ریگان خبر داد و گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه جدی با جرایم و تخلفات اقتصادی به ویژه ورود کالای قاچاق و خروج غیرمجاز منابع سوختی، این موضوع در دستور کار رده‌های انتظامی سراسر استان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس شهرستان ریگان که از مناطق همجوار استان سیستان و بلوچستان است با انجام کار اطلاعاتی از ورود همزمان چند تانکر حمل سوخت غیرمجاز به حوزه این شهرستان و به مقصد استان‌های شرقی کشور مطلع شدند.

سردار ناظری بیان داشت: در این راستا ماموران با استقرار در محور اصلی این شهرستان ۳ دستگاه تانکر حمل سوخت را متوقف و در بازرسی از آن‌ها در مجموع بیش از ۹۰ هزار لیتر گازوئیل که به صورت غیرمجاز از تهران و اصفهان بارگیری شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری رانندگان این ۳ دستگاه تانکر به سبب بارگیری و حمل غیرمجاز گازوئیل، تصریح کرد: منابع سوختی از جمله ثروت‌های ملی و تجدید ناپذیر میهن عزیزمان هستند که خروج غیرمجاز آن‌ها از کشور برای نسل امروز و فردای این مرز و بوم بسیار تا بسیار خسارت بار است.