Menu

افزایش ۳۰ درصدی کشفیات سرقت در شرق استان تهران

افزایش ۳۰ درصدی کشفیات سرقت در شرق استان تهران
میزان

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از افزایش ۳۰ درصدی کشفیات سرقت با تداوم طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار"کیومرث عزیـــزی" از افزایش ۳۰ درصدی کشفیات سرقت با تداوم طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: طی ۶ ماهه گذشته طرح‌های ضربتی دستگیری متهمان تحت تعقیب، سارقان، کشف کالای قاچاق و انهدام باند‌های مواد مخدر توسط پلیس استان اجرا شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: این طرح با سه هدف پیشگیری از جرم، تکمیل کردن چرخه رسیدگی و دادرسی و احقاق حقوق متضررین به اجرا در آمد که در این مدت ۳۰ درصد افزایش کشفیات سرقت در جهت احقاق حقوق مال باختگان اقدام شده است.

وی همچنین کشف بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر را نتیجه تلاش همکاران انتظامی در حوزه مبارزه با مواد مخدر برشمرد و تصریح کرد: در این راستا چندین باند توزیع مواد مخدر متلاشی و ده‌ها معتاد متجاهر دستیگر و به مراکز بازپروری معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه جرایم افراد دستگیر شده متنوع و در حوزه نا امنی و دیگر جرایم است گفت: پیامی که طرح مذکور برای همه مجرمان و خلافکاران دارد این است که بدانند پلیس در احقاق حقوق مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و مجرمان را در هر کجایی که پنهان شوند، دستگیر و تحویل قانون می‌دهد.

سردار عزیزی در بخش دیگر با اشاره به بازگشایی مدارس و تاکید بر اینکه در تامین امنیت دانش آموزان مشکل و دغدغه‌ای وجود ندارد، افزود: پلیس جهت تامین و برقراری آسایش دانش‌آموزان در زمان باز شدن و یا تعطیلی مدارس حضور پررنگ‌تری در سطح شهر‌های استان خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در زمینه روان سازی ترافیکی به جهت تردد آسان دانش آموزان اقدامات لازم توسط پلیس راهور و راه در سطح استان انجام شده و از این بابت نگرانی و دغدغه‌ای برای مردم عزیز استان وجود ندارد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به انجام اقدامات لازم جهت رصد و کنترل عبور و مرور دانش‌آموزان توسط پلیس، گفت: برای این منظور گشت‌های پلیس در قالب پاس‌های پیاده، خودرویی و موتوری در زمان‌های پرتردد افزایش می‌یابند.