Menu

تا ابد مدیون رزمندگان دفاع مقدس و شهدا هستیم

تا ابد مدیون رزمندگان دفاع مقدس و شهدا هستیم
میزان

رئیس پلیس پایتخت گفت: تا ابد مدیون و وام دار رزمندگان دفاع مقدس و شهدا هستیم.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "حسین رحیمی"با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره دلاور مردی‌های رزمندگان مظلوم و غیور هشت سال دفاع مقدس و شهدا و امام شهدا بیان داشت: در جنگ تحمیلی همه جهان کفر در مقابل تنها منادی اسلام ناب محمدی (ص) ایستادند، اما رزمندگان ما در مقابل با دست خالی و با اراده‌های پولادین و با رهبری‌های پیر فرزانه، مردانه ایستادند و پوزه دشمنان را به خاک ذلت مالیدند.

وی با تاکید بر اینکه تا ابد مدیون دلاوری‌های رزمندگان و شهدای گرانقدرمان هستیم، عنوان داشت: اگر دلاور مردی‌ها و جان فشانی‌های ایثارگران، رزمندگان و شهیدان والا مقاممان نبود امروز اثری از اسلام راستین و حقیقی نبود. از این رو نباید فراموش کنیم که تا همیشه مدیون این عزیزان هستیم.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید براینکه امروز نام ایران اسلامی با رهبری‌های عالمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب در اوج قله‌های عزت و سربلندی می‌درخشد، ابراز داشت: امروز ایران اسلامی قطب حقیقت و راستی و نماد اسلام ناب محمدی در جهان و پرچم دار دادخواهی از مظلومان است.

وی افزود: همواره باید یاد، نام، خاطرات و رشادت‌های رزمندگان و شهیدان عزیزمان بر لوح دل و جان کوچه و محله و شهرمان باشد و فراموش نکنیم که وام دار این عزیزان هستیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه امروز دشمنان در مقابل عظمت رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی مستاصل و درمانده شده اند چرا که همه حربه‌ها و نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب شده است، بیان داشت: باید تحت زعامت و رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای راه و مسیر امام راحل و شهدای عزیزمان را ادامه دهیم و بدانیم تا فرهنگ ایثار و شهادت در این کشور زنده باشد، دشمنان جرأت تعدی به این مرزو بوم را نخواهند داشت.

گفتنی است، رئیس پلیس پایتخت از سربازانی که پدران آن‌ها از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بودند قدردانی کرد.