Menu

۳۲۰ کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شد

۳۲۰ کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شد
میزان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۳۲۰ کیلو تریاک با دستگیری ۴ سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "عزیزاله ملکی" از کشف ۳۲۰ کیلو تریاک با دستگیری ۴ سوداگر مرگ خبر داد و گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی، اعضاء یک باند قاچاق مواد مخدر را که قصد انتقال محموله مواد افیونی به بندرعباس را داشتند شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران بامداد امروز با تشکیل اکیپی حین گشت زنی در یکی از محور‌های ورودی بندرعباس به دو خودرو مشکوک شده و دستور توقف دادند که رانندگان خودرو‌ها بدون توجه به هشدار ماموران از محل گریختند.

سردار ملکی با بیان اینکه ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به توقیف خودرو‌ها و دستگیری ۴ سوداگر مرگ شدند ادامه داد: در این عملیات ۲ خودرو دیگر که مسئولیت اسکورت خودرو‌های حامل مواد را داشتند توقیف و در بازرسی از خودرو حامل مواد ۳۲۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد.