Menu

۱۹ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در بندرعباس

۱۹ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در بندرعباس
مشرق نیوز

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس در بندرعباس پرداخت.

به گزارش مشرق، فاطمه نوروزیان عصر امروز با بیان اینکه تعداد مصدومان این حادثه ۱۹ نفر است، اظهار داشت: صبح امروز بعد از واژگونی اتوبوس جلوتر از روستای بوستانو، مصدومان به سرعت به سه بیمارستان در بندرعباس منتقل می‌شوند.

وی در ادامه افزود: از مجموع تعداد مصدومان ۱۷ نفر مرد و دو نفر زن هستند و ۹ نفر از مصدومان به بیمارستان شهید محمدی انتقال منتقل می‌شوند،که از این تعداد هشت نفر مرد و یک نفر خانم هستند.

نوروزیان اضافه کرد: از این تعداد، سه نفر ترخیص و ۶ نفر دیگر بستری و تحت اقدامات درمانی هستند و حال یک نفرشان وخیم و در بخش مراقبت های ویژه (lCU) بستری شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص اینکه پنج نفر دیگر از این مصدومان به بیمارستان خلیج فارس منتقل شده است، خاطر نشان کرد: از این تعداد، چهار نفر مرد و یک نفر خانم هستند و از این تعداد یک نفر ترخیص و چهار نفر دیگر تحت اقدامات درمانی قرار دارند.

نوروزیان در پایان با بیان اینکه پنچ نفر دیگر از مصدومان به بیمارستان صاحب الزمان (عج)منتقل شده اند، بیان کرد: از این تعداد سه نفر ترخیص و دو نفر دیگر تحت اقدامات درمانی هستند که یک نفر از قسمت دست دچار پارگی شده است.

گفتنی است، پیش از این آمار مصدومان ۱۷ نفر اعلام شده بود.