Menu

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج/ احتیاط در تردد‌های شبانه توصیه پلیس به زائران اربعین

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج/ احتیاط در تردد‌های شبانه توصیه پلیس به زائران اربعین
میزان

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج در محدوده پل استاندارد تا پل فردیس، سنگین گزارش شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درخصوص آ‌خرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در ورودی کلانشهر تهران در محور‌های ساوه- تهران، قم- تهران و پاکدشت - تهران پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.

وی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج در محدوده پل استاندارد تا پل فردیس سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان پرداخت و تصریح کرد: احتمال آبگرفتگی در معابر فرعی، حاشیه جاده‌ها و جاده‌های فرعی متصور است؛ بنابراین به رانندگان و هموطنان هشدار می‌دهیم که از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مناطق آبگیر طی امروز و فردا خودداری کنند.

وی افزود: در ارتفاعات فیروزکوه مه‌گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش درخصوص تمهیدات ترافیکی پلیس راهور در استان‌های منتهی به مرز‌های چهارگانه در جنوب غرب کشور اظهار داشت: در حال حاضر خروج زوار اربعین حسینی را از مرز‌ها شاهدیم؛ البته باید گفت که تمهیدات ترافیکی در استان‌های ایلام، خوزستان وکرمانشاه توسط پلیس راه و پلیس راهور در معابر برون و درون شهری اندیشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه خستگی و خواب‌آلودگی از عوامل ایجاد حوادث و تصادفات رانندگی هستند از زوار اربعین حسینی درخواست کرد که در هنگام بازگشت به شهر‌های خود در تردد‌های شبانه احتیاط داشته و پس از استراحت اقدام به رانندگی کنند.