Menu

تردد بیش از ۷۰ درصد زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران

تردد بیش از ۷۰ درصد زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران
میزان

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه هر ساله شاهد حضور باشکوه اربعین حسینی هستیم گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۷۰ درصد زائران از پایانه مرزی مهران همانند سال‌های گذشته تردد کنند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام در مراسم صبحگاه مشترک گرامیداشت هفته ناجا گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۷۰ درصد زائران از مرز مهران تردد داشته باشند که این مهم کاری نیروی انتظامی را بسیار سنگین خواهد کرد، اما نیرو‌های انقلابی و ولایتی انتظامی استان ایلام با همکاری ناجا تمهیدات لازم را برای حضور باشکوه زائران اندیشیده است و چند روز دیگر ما برای خدمت رسانی در مرز مهران مستقر خواهیم شد.

وی افزود: امسال ۴ نیروی انتظامی پلیس هوشمند و مقتدر امین مردم نامگذاری شده است، پلیس ما امروز به سیستم‌های روز دنیا مجهز شده است تا بتواند تامین امنیت و آرامش مردم را به خوبی برقرار کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: استان ایلام یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است که این حاصل پشتیبانی ویژه مسوولان استانی و تلاش شبانه‌روزی پلیس و همکاری آحاد مردم با این نیروی خدمتگزار است.

یاری خاطر نشان کرد: در بخش دیگری از سخنان خود به ماموریت بزرگ ملی و مذهبی اربعین حسینی اشاره کرد و ادامه داد: از سال ۹۵ تاکنون بیش از ۱۵ میلیون زائر از مرز مهران تردد داشته‌اند که امنیت و آرامش این تعداد زائر کار بسیار سخت و طاقت فرسایی بود، اما با یاری خداوند و تلاش وصف ناپذیر پلیس، نهاد‌های امنیتی و نیرو‌های خدمات رسان به خوبی محقق شد.