Menu

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/پراید ۱۳۶ میلیون تومان قیمت خورد | خبرآنلاین

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/پراید ۱۳۶ میلیون تومان قیمت خورد | خبرآنلاین
خبرآنلاین

ریزش قیمت‌ها به بازار خودرو رسید؛ این اتفاق را از روند معاملات امروز بازار خودرو به خوبی می‌توان برداشت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی کاهش قیمت طلا، سکه و ارز از دیروز در بازار، قیمت خودرو نیز کاهشی شد. قیمت دلار امروز در بازار افت یک‌هزار و ۴۵۰ تومانی را تجربه کرد و از کانال ۲۹ هزار تومان، وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد. قیمت سکه نیز از کانال ۱۵ میلیون تومان به کانال ۱۳ میلیون تومان سقوط کرد.

افت قیمت‌ها در بازار ارز و طلا در شرایطی آغاز شد که پیش‌تر تحلیل‌ها حاکی از آن بود که با توجه به برنامه وزارت صمت، قیمت خودرو در بازار کاهشی خواهد شد.

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/پراید ۱۳۶ میلیون تومان قیمت خورد | خبرآنلاین

اما قیمت‌ها در بازار در روزهای گذشته در حالی اوج گرفته بود فعالان بازار خودرو معتقد بودند که رکود معاملات به عمیق‌ترین و شدیدترین حالت خود رسیده و خرداری در بازار وجود ندارد. حتی به گفته رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، تنها قیمت‌ها روی کاغذ بالا و پایین می‌شود.

آخرین وضعیت قیمت‌ها از بازار خودرو نشان می‌دهد که پراید ۱۱۱ با قیمت ۱۳۶ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ حدود ۱۱۹ میلیون تومان، پراید ۱۳۲ حدود ۱۲۲ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ حدود ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین در گروه محصولات پژو، پژو۲۰۰۸ با قیمت یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو با قیمت ۲۱۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۲۹۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ اس‌دی وی۸ با قیمت ۲۹۱ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک با قیمت ۴۵۱ میلیون تومان به فروش می‌رود.

در این میان، تیبا هاچ‌بک ای‌ایکس ۱۶۰ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک پلاس ۱۶۵ میلیون تومان و تیبا صندوق‌دار اس‌ایکس بنزینی ۱۴۲ میلیون تومان قیمت دارد. دنا نیز در بازار با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان و دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۵۱ میلیون تومان فروخته می‌شود.

بنا به این گزارش، ساینا ای‌ایکس دنده‌ای ۱۵۵ میلیون تومان و ساینا پلاس دنده‌ای ۱۷۵ میلیون تومان قیمت دارد. سمند ال‌ایکس ای‌اف‌۷ هم با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان و سمند ال‌ایکس ساده ۲۰۶ میلیون تومان به فروش می‌رود.

۲۲۳۲۲۵