Menu

بهترین راه برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی | خبرآنلاین

بهترین راه برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی | خبرآنلاین
خبرآنلاین

موسسه تخصصی زبان زنگنه بدلیل برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی مانند IELTS، TOEFL، GRE، GMAT، PTE و SAT و داشتن زبان آموزانی که در مدتی محدود می بایست آماده ی شرکت در آزمون های ذکر شده شوند در زمینه آموزش مکالمه زبان انگلیسی نیز اقدام به طراحی و برگزاری دوره های کوتاه مدت، فشرده و نیمه فشرده در ساعات و روزهای مختلف نموده است.

فرآیند آموزش مکالمه زبان انگلیسی از سطوح پایین و مبتدی آغاز و نهایتا طی یک سال به سطح پیشرفته ختم می گردد. امکان انتخاب روزها و ساعات متنوع از جمله خصوصیات کلاس های مکالمه زبان انگلیسی موسسه تخصصی زبان زنگنه است؛ بطوریکه ساعاتی مناسب حضور کارمندان، دانشجویان و دیگر افراد در زمان بندی کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است.

کتاب های آموزش مکالمه زبان انگلیسی در موسسه تخصصی زبان زنگنه چگونه است؟

تیم آموزشی آموزشگاه زبان زنگنه همواره با بررسی جدیدترین منابع و کتاب های آموزشی در زمینه مکالمه زبان انگلیسی و متناسب با نیاز زبان آموزان، با بهره گیری از آخرین نسخه کتاب های American English Files و اساتید مجرب جهت تدریس این کتاب ها، توانسته بیشترین میزان رضایتمندی را در بین زبان آموزان دوره مکالمه، از طریق بالا بردن اعتماد به نفس و ارتقای سطح زبان آموز در هر چهار مهارت رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ بدست آورد.

بهترین راه برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی | خبرآنلاین

آیا با شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی می توان روان صحبت کرد؟

باید در نظر داشته باشید که مکالمه زبان انگلیسی امری نیست که به یکباره رخ دهد و باید تمرین و ممارست داشته باشید. اگر مبتدی هستید حتما از انجام تمرین هایی که ارائه شده غافل نشوید و حداقل روزانه ۳۰ دقیقه لیسنینگ داشته باشید. قطعا در روزهای ابتدایی شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی اعتماد به نفس کافی در صحبت کردن ندارید و شاید از اشتباه داشتن در مکالمه واهمه داشته باشید و همین امر منجر شود که کمتر صحبت کنید. دقیقا در همین نقطه سعی کنید انگلیسی مکالمه کنید؛ هرچند ممکن است اشتباه داشته باشید! چون یکی از وظایف اساتید موسسه زنگنه در کلاس های مکالمه، توجه به اشتباهات زبان آموزان، رفع آن ها و تقویت حس اعتماد به نفس در آنهاست؛ تا در نهایت با افزایش دامنه ی لغات زبان انگلیسی و یادگیری گرامر بتوانند روان و راحت مکالمه کنند. آیا دیدن فیلم های زبان انگلیسی کمکی به بهتر شدن مکالمه به زبان انگلیسی می کند؟

در بسیاری از موارد که متقاضی در جهت ثبت نام در دوره مکالمه زبان انگلیسی مراجعه کرده و تعیین سطح انجام داده است، متقاضی از نظر مکالمه روان و در استفاده از لغات و تعابیر بروز عملکرد خوبی داشته است، اما در گرامر و ساختار جملات، دچار مشکلات فراوانی بوده و این دسته از زبان آموزان کلاس مکالمه، اگر قصد شرکت در آزمون هایی مانند آیلتس، تافل و پی تی ای را داشته باشند، قطعا با مشکل مواجه خواهند شد؛ چون در مهارت های رایتینگ و ریدینگ ضعف فراوانی دارند. پس دیدن فیلم هایی به زبان انگلیسی، تاثیر بسزایی در مکالمه زبان انگلیسی دارد؛ خصوصا در یادگیری درست لهجه ها و حساس شدن گوش به لغات انگلیسی و تشخیص آن ها.

بهترین راه برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی | خبرآنلاین

آیا می توان با گذراندن دوره های مکالمه زبان انگلیسی آماده ی آزمون آیلتس یا تافل شد؟

بسیاری از زبان آموزان به اشتباه تصور می کنند که تافل یا آیلتس دوره های پیچیده ای هستند که لازمه موفقیت در این نوع آزمون ها یادگیری تکنیک و مهارت های تست زنی است و ارتباط خاصی به دانش زبان عمومی ندارد. باید توجه کرد که امتحانات آیلتس یا تافل برای سنجش میزان دانش شما بر زبان انگلیسی طراحی شده است و به هر میزان دانش زبان عمومی شما بالاتر باشد و دایره ی لغات و تسلط شما بر گرامر زبان انگلیسی بیشتر باشد، به راحتی با چندین جلسه آموزش تکنیک های آزمون های مذکور و آشنایی با مهارت های تست زنی و انجام آزمون های آزمایشی می توانید نمره ی خوبی کسب کنید. پس اگر قصد شرکت در آزمون هایی مانند آیلتس یا تافل را دارید، می توانید با شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی و یادگیری گرامر و افزایش دامنه لغات به تدریج آماده آزمون های آیلتس یا تافل شوید.

۲۱۲۱