Menu

ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی سنجش مرحله اول تمدید شد | خبرآنلاین

ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی سنجش مرحله اول تمدید شد | خبرآنلاین
خبرآنلاین

قابل توجه کنکوری‌ها، دبیرستان‌ها، مراکزآموزشی، و دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در آزمون‌های مرحله‌ای و جامع (مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم)؛ ثبت‌نام مرحله اول آزمون‌های آزمایشی سنجش تا روز دوشنبه مورخ ۲۱/۰۷/۹۹ تمدید گردید و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی www.sanjeshserv.ir قابل دسترسی است.

ثبت‌نام برای آزمون مرحله اول از مجموعه آزمون‌های آزمایشی سنجش برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بر روی پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjeshserv.ir تا تاریخ ۹۹/۰۷/۲۱ تمدید گردید.

آزمون‌های آزمایشیِ سنجش برای دانش‌آموزان دبیرستانی، در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می‌شود.

این آزمون‌ها شامل آزمون‌های مرحله‌ای و آزمون‌های جامع می­باشد و دانش‌آموزان پایه‌های تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم با شرکت در آزمون‌های آزمایشی سنجش قادر خواهند بود با آمادگی کامل در امتحانات نوبت اول و دوم، همچنین در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند.

مدیران و مشاوران محترم دبیرستان­ها و آموزشگاه­ها می­توانند برای اطلاع و برخورداری از تسهیلات و تخفیفات ویژه ثبت­نام­های گروهی با شماره تلفن­های ۳-۸۸۸۴۴۷۹۱ - ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین دانش­آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات این آزمون­ها به پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی www.sanjeshserv.ir  و کانال تلگرامی به آدرس @sanjesheducationgroup مراجعه نمایند. ‌

شماره تماس : ۴۲۹۶۶-۰۲۱

روابط عمومی

شرکت تعاونی خدمات آموزشی

کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

۲۱۲۱