Menu

جشنواره «حمایت از کالای ایرانی» در کردستان برگزار می‌شود | ایسنا

جشنواره «حمایت از کالای ایرانی» در کردستان برگزار می‌شود | ایسنا
ایسنا

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان از برگزاری جشنواره فرهنگی ـ هنری «حمایت از کالای ایرانی» در کردستان خبر داد.

علی خداویسی، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جشنواره فرهنگی «حمایت از کالای ایرانی» ویژه کودک و نوجوانان بوده که در راستای حمایت از تولیدات داخلی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه در قالب نقاشی، شعر و داستان برگزار خواهد شد، افزود: اسباب‌بازی ایرانی، صنایع دستی ایرانی، کودکان خلاق ایران در آینده، پوشاک ایرانی، صنعت و کارخانه ایرانی و ایران در آینده از موضوعات این جشنواره فرهنگی است.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان به شرایط سنی شرکت در این جشنواره اشاره و عنوان کرد: کودکان و نوجوانان دارای رده‌های سنی ۷ تا ۱۷ سال می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی تکنیک نقاشی را آزاد و در اندازه‌های A۴ و A۳ عنوان و بیان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی «حمایت از کالای ایرانی» ۳۰ آبان‌ماه سال جاری بوده است.

خداویسی اعلام کرد: این جشنواره فرهنگی به همت کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان و با همکاری جهاددانشگاهی استان، حوزه هنری استان کردستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان برگزار می‌شود.

وی در مورد نحوه ارسال آثار به این جشنواره فرهنگی اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از آثار ارسالی خود با گوشی همراه عکس بگیرند و به شماره ۰۹۹۳۱۳۰۲۲۵۸ در پیام‌رسان‌های داخلی ارسال کنند.

دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان در پایان یادآور شد: به آثار برگزیده با اهدای لوح تقدیر و جوایزی ارزنده تجلیل خواهد شد.