Menu

تغییر وضعیت در بازار ارز/ برخورد دلار به سد سخت مقاومتی | خبرآنلاین

تغییر وضعیت در بازار ارز/ برخورد دلار به سد سخت مقاومتی | خبرآنلاین
خبرآنلاین

بازار ارز امروز با ازدحام قابل توجه خریداران دلار در عین کاهش شدید فروش از سوی صرافان روبروست .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صف‌های طویل در مقابل صرافی‌های بانکی برای خرید دلار و سایر ارزها در حالی شکل گرفته است که این صرافان با استناد به اینکه اسکناس ارزی ندارند، نمی‌توانند پاسخگوی تقاضای شکل گرفته در بازار باشند .

 در دیگر سو دلالان که در ساعات ابتدایی روز قیمت های عجیب و غریبی را برای فروش دلار و سایر ارزها اعلام می کردند، در میانه روز اندکی عقب نشسته و در مرز ۳۱هزار تومان قیمت های خود را اعلام می کنند .

 نرخ دلار در صرافی‌های بانکی برابر با ۲۹ هزار و ۹۵۰ تومان است . قیت دلار در ساعات ابتدایی روز در صرافی‌های بانکی برابر با ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان بود اما تا کنون افزایشی ۱۵۰ تومانی را تجربه کرده است .

تغییر وضعیت در بازار ارز/ برخورد دلار به سد سخت مقاومتی | خبرآنلاین

 بسیار یاز فعالان بازار می گویند جو روانی شکل گرفته در بازار در اثر اعلام تحریم های ثانویه علیه بانک های ایرانی در حال تخلیه است و بازار به زودی به وضعیت عادی ورود خواهد کرد .

معامله گران مرز ۳۰ هزار تومانی را مرز روانی مهم و سدی قوی برای قیمت دلار اعلام کردند و معتقدند دلار در صرافی های بانکی در یک قدمی این مرز قرار دارد و افزایش قیمت‌ها می‌تواند زمینه را برای شکسته شدن مرز در بازار فراهم نماید.

 روز پنجشنبه وزارت خزارنه داری امریکا ۱۸ بانک تحریمی ایران را مورد تحریم ثانویه قرار داد.

 در حال حاضر تقاضا در بازار ارز بالا و عرضه در پایین‌ترین حد خود قرار دارد چرا که بسیاری از معامله‌گران در فروش محتاط‌تر شده اند . همین امتناع از عرضه زمینه را برای افزایش بیش از پیش قیمت فراهم کرده است.

۲۲۳۲۲۳