Menu

بازار سکه فردا به کدام سو می‌رود؟ | خبرآنلاین

بازار سکه فردا به کدام سو می‌رود؟ | خبرآنلاین
خبرآنلاین

بازار سکه در حالی فعالیت خود را پایان داد که سطح فروش سکه و طلا به پایین‌ترین میزان رسید و از میانه روز برخی فعالان بازار دست از فروش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی از ۳۱ هزار تومان عبور کرد و همین امر فشار تقاضا در بازار سکه را افزایش داد. 

‌بسیاری از متقاضیان خرید سکه این سئوال را مطرح می‌کردند که آیا فردا بازار سکه به ثبات خواهد رسید؟ 

بسیاری از صرافان معتقد بودند جو روانی ناشی از تحریم ثانویه ۱۸ بانک هنوز در بازار تخلیه نشده است و به نظر می‌رسد بازار فردا نیز وضعیت متفاوتی را شاهد نباشد.

امروز در حالی قیمت سکه وارد کانال ۱۶ میلیون تومان شد و نوسانی را در سقف کانال ۱۵ و کف کانال ۱۶ میلیون تومان تجربه کرد که بازارهای جهانی طلا تعطیل بود. 

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز در گفتگو با تجارت نیوز عدم تغییر شرایط در بازار طلا و سکه را تایید کرد و گفته است:قیمت طلا تا فردا به همین منوال ثابت باقی می‌ماند و تغییری نمی‌کند.

قیمت سکه طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته با یک میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۶ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسید. قیمت طلای ۱۸ عیار هم با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و ۴۶۰ هزار تومان رسید. حباب سکه هم امروز رقم یک میلیون و ۷۲۰ هزار تومان را ثبت کرد.

 قیمت سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

۲۲۳۲۲۳