Menu

با خرید لایک اینستاگرام وارد اکسپلورر شوید | خبرآنلاین

با خرید لایک اینستاگرام وارد اکسپلورر شوید | خبرآنلاین
خبرآنلاین

اگر قصد خرید لایک اینستاگرام دارید بهتر است با تمامی نکات پیرامون این موضوع آشنا شوید.

خرید لایک اینستاگرام این روزها بین سلبریتی متداول و کمتر کسی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام عضو باشد و لایک نگیرد. از این‌رو با توجه به زیاد شدن این حجم از مخاطب بیشتر تبلیغات و فعالیت‌های اقتصادی به سمت اینستاگرام سوق پیدا کرده است. تعامل در اینستاگرام بسیار راحت و آسان است و افراد خیلی راحت می‌توانند با فرد موردنظر ارتباط برقرار کنند. یکی از راه‌های برقراری افراد با یکدیگر لایک کردن پست‌ها و استوری‌ها است. 

حال اگر پستی که منتشر می‌شود بیشترین لایک را داشته باشد به این معنی است که مخاطب بیشتری آن را پسند کرده است. درنتیجه بیشتر افراد قبل از پست گذاشتن سعی می‌کنند تمامی نکات را برای بالا بردن تعداد لایک‌ها رعایت کنند. یکی از اقداماتی که این روزها در میان افراد بیش از بیش باب شده است خرید لایک اینستاگرام است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

اهمیت لایک در اینستاگرام

زمانی که از دور به صفحات پربازدید و پر از لایک اینفلوئنسرها نگاه می‌کنیم حتماً سؤال‌های زیادی برایمان پیش می‌آید که اصلی‌ترین آن‌ها این است که چطور توانسته‌اند با چند پست به‌ظاهر ساده بتوانند این میزان توجه را جلب کنند. 

بهتر است بدانید اگر فردی صفحه‌ای پربازدید دارد و افراد زیادی آن را دنبال و لایک می‌کنند قطعاً زمان زیادی را برای رسیدن به آن صرف کرده‌ است زیرا هیچ فردی با چند پست ساده و روزمره نمی‌تواند موردتوجه قرار بگیرد.

اهمیت لایک های اینستاگرام از همان روزهای نخست در این شبکه اجتماعی احساس می‌شد. در آن روزها بیشتر افراد برای بالا بردن تعداد لایک ها از ترفندهای مختلف استفاده می‌کردند یکی از این ترفندها ایجاد اکانت اینستاگرام  یا خرید پیج اینستاگرام مختلف برای خود بود که می‌توانستند در زیر پست‌هایشان کامنت و لایک بزارند. بعد از مدتی سایت‌های مختلفی به این منظور راه‌اندازی شدند که بسته‌های مختلف با عناوین مختلف مانند فروش لایک فعالیت می‌کنند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر سایتی معتبر نیست و نمی‌تواند شمارا به هدف اصلی‌تان برساند زیرا برخی از این سایت‌ها برای بالا بردن تعداد لایک ها از فالوورهای فیک استفاده می‌کنند.

مزایا و معایب لایک اینستاگرام

لایک فالوورهای فیک معایبی دارد که مهم‌ترین عیب آن این است که یک فالوور فیک نمی‌تواند کامنت بگذارد.

 این در حالی است که به‌طور میانگین هر ده تا پانزده لایک یک نفر کامنت می‌گذارد.

 همچنین این فالورها معمولاً فعالیتی در اینستاگرام ندارند و مدت‌هاست که پستی را منتشر نکرده‌اند و یا پروفایل آنها تصویر ندارد. پس اگر به دنبال مزایا لایک‌ها در اینستاگرام هستید بهتر است لایک‌های معتبر را خریداری نمایید.

لایک توسط ربات

یکی دیگر از روش‌های لایک در اینستاگرام استفاده از ربات است. ربات‌ها نمی‌توانند مانند یک فالوور واقعی باشند و از این‌رو خیلی راحت می‌توان آن را تشخیص داد. ربات‌های اولیه بسیار ساده بودند و تنها لایک می‌کردند و یا اینکه برخی از کامنت‌های ساده و تکراری را زیر پست شما می‌فرستادند. اما این روزها ربات‌ها کمی هوشمندتر شده‌اند و مطابق با الگوریتم‌های اینستاگرام عمل می‌کنند. اما جالب است بدانید با توجه به پیشرفت‌هایی که داشته است همچنان نمی‌توانند ساده از الگوریتم‌های سخت‌گیرانه اینستاگرام به‌راحتی عبور کنند.

استفاده از ربات برای بالا بردن تعداد لایک ها مزایا و معایبی دارد که اگر در زمان خرید به آنها توجه نکنید قطعاً با شکستی بزرگ مواجه می‌شوید. بهتر است قبل از خرید به این نکته توجه داشته باشید که اینستاگرام به‌هیچ‌عنوان با ربات‌ها میانه خوبی ندارد و اگر متوجه شود که در پیج خود از ربات استفاده کرده‌اید سعی می‌کند شمارا کمتر به دیگران معرفی کند.

نکات مهم در زمان خرید لایک اینستاگرام

ما قصد داریم در این مقاله نکات کلیدی و اصلی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بادید بازتری خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید. در زیر به این نکات اشاره‌کرده‌ایم:

نرخ مشارکت: یکی از مسائل مهم در اینستاگرام نرخ مشارکت است که حاصل مجموع کامنت‌ها و لایک تقسیم ‌بر تعداد فالوورهای یک صفحه است. این پارامتر برای هر پستی که منتشر می‌شود قابل ‌محاسبه است. حال هر چه فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد حاصل این نرخ کمتر می‌شود. از این‌رو اینستاگرام می‌تواند با این فرمول ساده خیلی ساده و سریع متوجه فیک بودن لایک‌ها شود. پس قبل از خرید لایک بهتر است سعی کنید توازن را به‌درستی انجام دهید.

فعالیت در اینستاگرام: با توجه به زیاد شدن کاربران اینستاگرام اکثر افراد به دنبال کسب درآمد از این شبکه اجتماعی هستند از اینرو با توجه به بستری که اینستاگرام برای افراد فراهم کرده است بیشتر ترجیح می‌دهد فعالیت‌ها به‌صورت واقعی باشد. پس برای اینکه مطابق میل اینستاگرام عمل کنید تا بیشتر شما را به دیگران پیشنهاد دهد بهتر است به‌صورت واقعی فعالیت داشته باشید.

تجارت واقعی: اگر به دنبال این هستید که از پیج خود کسب درآمد کنید بهتر است با فالوورهای خود روراست باشید. اگر تعداد لایک های شما کم است بهتر است پست‌هایی را منتشر کنید که مطابق میل مخاطبینتان است در این صورت اگر پست‌های جالب منتشر نمایید می‌توانید خیلی سریع سیلی از لایک‌های واقعی به سمت پیج خود روانه کنید.

مزیت‌های اکسپلورر

شاید این سؤال برای شما پیش آید که چرا باید تلاش کنیم تا تعداد لایک هایمان بالا برود مگر جز یک عدد است؟! باید بگوییم تعداد لایک ها بسیار مهم هستند  و دلیل آن این است که  باعث می‌شود شما وارد صفحه اکسپلورر شوید. یکی از مهم‌ترین الگوریتم‌های اینستاگرام این است که اگر پستی که منتشر بشود در ساعات اولیه بتواند توسط مخاطبین زیادی لایک شود می‌تواند به ‌راحتی وارد صفحه اکسپلورر شود. 

حال در نظر بگیرید که با خرید ربات و یا لایک فالوور نرخ تعامل خود را تغییر بدهید و نتوانید به توازن خوبی برسانید در این صورت اینستاگرام متوجه می‌شود و علاوه بر اینکه شما را در صفحه اکسپلور راه نمی‌دهد جریمه‌هایی برایتان در نظر می‌گیرد. این جریمه‌ها می‌تواند شامل بلاک موقت، بلاک دائم، اکشن بلاک، شدوبن و دیسیبل پیج باشد.

نتیجه‌گیری

خرید لایک اینستاگرام یکی از ترفندهای اینستاگرامی است. اگر قصد خرید لایک رائدارید بهتر است قبل از هر چیزی با تمامی نکات پیرامون آن آشنا شوید تا خریدی هوشمندانه داشته باشید.

تماشای فیلم اپارات 

https://www.aparat.com/v/45ypV

۲۱۲۱